Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ghost SE 2000 Çalındı!

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Alper Kemal tarafından paylaşıldı.

1. Alper Kemal

Alper Kemal Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, Ghost SE 2000 model bisikletim bugün 07.06.2016 da İstanbul,Ataşehir Brandium Decathlon Mağazasının önünden çalınmıştır.Görenler bana Facebook üzerinden Alper Keçeci | Facebook veya 0534 969 20 77 yi arayarak veya mesaj atarak yardımcı olursa çok sevinirim.En son halinde ön ve arka lastikleri farklı, üzerinde spd pedal ve yeşil matara kafesi vardı.Paylaşırsanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden. 20160412_184147.jpg 20160412_190132.jpg 20160415_184125.jpg 20160605_114322.jpg 13082014161.jpg P_20140530_182119.jpg SI_20160306_202053.jpg

Ekli Dosyalar:

DutPekmezi bunu beğendi.
  2. Bakbay

Bakbay Üye

Adı:
    Barış
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Geçmiş olsun hergün ayrı bir hırsızlik olayı var forumda.Arkadaşlar ders çıkaralım şu forumları takip edin hep ayni yerler ve vakalar..

Alper Kemal ve Alizee bunu beğendi.
  3. Ömer Murat

Ömer Murat Onursal Üye

Seviye:
    @Alper Kemal Çok geçmiş olsun, yalnız gerçekten günde bir kaç tane çalıntı haberi almaya başladık forumda, dikkatli olmak gerekiyor artık bu net, gözünüzün önünden ayrılmayacak bisiklet. Umarım bir an önce kavuşursunuz bisikletinize :kötü:

Alper Kemal bunu beğendi.
  4. Hamit.Ç

Hamit.Ç Onursal Üye

Adı:
    :)
    Seviye:
    Allah belalarını versin, bir başkasının malına göz dikenlerin. Kardeşim çok üzüldüm, inşallah birine denk gelirde kavuşursun bisikletine.

Alper Kemal ve sercansekkin bunu beğendi.
  5. Speker

Speker Aktif Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun, brandium decathlon avm nin içinde üst katta değilmiydi ? Anlamak için soruyorum tam olarak nereden çalındı?

6. Number Pİ

Number Pİ Üye

Adı:
    EMRAH BAYINDIR
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Çook geçmiş olsun ataşehir de ki dekatlon mazasının bulunduğu alışveris merkezin de bu durum çok sık yaklaşıyor gidicek arkadaşların bunu dikkate almasını tavsiye ederim umarım en yakın zaman da bulunur :(

7. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ne kadar berbat bir toplum olduk. Sözde müslüman herkes. Hele hele bu aylarda bir ara verin nedir bu hırsızlık olayları her gün bir bisiklet gidiyor. Geçmiş olsun çok ama çok üzüldüm. Bir bisikletsever olarak elimizden başka birşey gelmemesi çok kötü.

8. Number Pİ

Number Pİ Üye

Adı:
    EMRAH BAYINDIR
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    @SOZUAK malesef hırsıza bayram olmadığı gibi bu yaptıkları şeyin günüde,dinide,vicdanı da yok malesef bu konuda müslümanlığı karıstırmazsak sevinirim anlayışınız için teşekkürler

muratbahar ve EsedullahT bunu beğendi.
  9. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Anlıyorum ama bu bir insanın parametrelerinden birisi. Neyi ifade ettiğimi sizde anlamışsınızdır sanırım

10. Number Pİ

Number Pİ Üye

Adı:
    EMRAH BAYINDIR
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    @SOZUAK kesinlikle anladım ama yanlıs anlaşılmaya yol acmamak da muhimdir siz de benim hassasiyetimi anlamıssınızdır konuyu başka yöne döndermeye gerek yok umarım arkadaşın bisikleti bulunur ve kimsenin de başına bu talıhsiz durum gelmez :(

EsedullahT bunu beğendi.
  11. EsedullahT

EsedullahT 03-35

Adı:
    Esedullah
    Bisiklet:
    Bianchi
    Emek vermeden yemek yiyenler haram yer. Üzücü bir durum, geçmiş olsun arkadaş...

Alper Kemal ve Number Pİ bunu beğendi.
  12. Aytaç DİREK

Aytaç DİREK Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun,dilerim en kısa zamanda bulursun fakat bir eleştirimi de yazmadan edemeyeceğim.Ne tür kilitle kilitlediniz veya kilitlediniz mi bilemiyorum ama o koca mağazayı bisikletiniz dışarıdayken nasıl rahatça gezebiliyorsunuz anlamakta zorluk çekiyorum.Ben bisikletimi gözümün önünde bulunduramayacaksam onunla çarşıya bile gitmiyorum.

13. Türka¥

Türka¥ Onursal Üye

Adı:
    türkay
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    herkesin müslüman olduğuna dair bir belge yok ki, var mı? ülke ortalaması müslüman diye herkesi aynı kefeye koymak yanlış.. sadece belirtmek istedim!

Ertan M., M.A.Y., Haluk Eke ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  14. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Hala ironiyi anlayamadınız. Din bahane elbette insan insan olmadıktan sonra, onu anlatmak istedim.

15. byhsyn34

byhsyn34 Aktif Üye

Adı:
    Hüseyin I
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Decathlonun giriş kapısının önünden çalınmış sanırım. Çaprazında güvenlik kulübesi var o güvenlik orada boş boş telefonla uğraşacağına işini yapsa bu olmaz kim bilir belki o çevredeki bakkalköy tarafında bu tipler çok güvenliklerden birisi anlaşmalıysa. Oradan giden ilk bisiklet değil bu! Bisikleti Avm içine sokmaya kalkın haftasonu bakın neler diyorlar yok sokamazsın dışarıya koyacaksın neden? diye soruyorsun gelen cevap şu bize öyle söylendi.:acpsnr:
    Gidin brandium avmye haftasonu araç otoparkına inmeyi veya avmnin içine sokmayı deneyin bazı güvenlikler izin vermiyor otoparka inmeye illla dışarıda bırakcakmışız! tabi üsteleyince geri çıkıyorlar o ayrı.
    Avm otoparkında bisiklet park yeri var fakat dışarıya niye park etmemizi istiyorlar? Demek ki bir iş var orada.

16. mutlu07

mutlu07 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hayırlı sahurlar arkadaşlar bir öneride bulunucam,mesela yem olarak bir bisikleti koyup uzaktan gozetleseniz,hırsız geldiğinde alırken güzelce cokersiniz başına,sonra güzel bir sopa tabi bir kaç kişi olup,sonra polise verin

17. sargonnas

sargonnas Expand your mind...

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Aslında gideceksin oraya 4-5 kişi koyacaksın 2 tane bisiklet yatacaksın pusuya adam geldiği anda kameralarla çekeceksin üstüne de bi araba dayak atacaksın bunu haftada bir yapacaksın bak bakalım hırsız kalıyo mu. Zaten çalanlar kesin belli tiplerdir. Ben olsam bisikletim çalınsa ve hep aynı yerde çalıntı haberi olsa bu hareketi yaparım. Sonra bisikletimi alırım bir şekilde. (filmlerdekinden daha büyük işkeceye maruz bırakırım. onların acıması yoksa benimde yok!) Üstüne de polise verdin mi tamamdır.

Ha işte bu görev kimin kolluk kuvvetinin. Bu kadar aynı yerde çalıntı haberinden sonra bunları onların düşünmesi gerekiyor. Ama kolluk kuvveti nerde? O sorunun yanıtını siz biliyorsunuz. Geçmiş olsun tüm bisikleti çalınan insanlara...

Alper Kemal ve Ahmet Ayaz bunu beğendi.
  18. baykuş97

baykuş97 "fekku ragabe"

Adı:
    ilhan beyoğlu
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Geçmiş olsun..

19. Kerem Groims

Kerem Groims Bisikletkolik

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun.
    Yine decathlon yine hırsızlık. Oraya dadanan bir çete var arkadaşlar bu kesin. Dikkatli olun.

20. KmesutC

KmesutC Yeni Üye

Adı:
    Mesut
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    :(Cok gecmis olsun.. Kimsenin basina bir daha gelmesin umarim...