Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ghost Se 2000 alternatif

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Şükrü Kılıbık tarafından paylaşıldı.

Öncelikle merhaba.Ghost se 2000 modelini almayı düşünüyorum.Bisikleti genelde bozuk yollarda kullanacağım.Bu yüzden dağ bisikleti almak istiyorum.Ailemin de huyunu biliyorum aldılar mı uzun yıllar kullanırım ve sonra yeni parçalar alamam onun için aldırabileceğimin en iyisini aldırmaya çalışıyorum.Ailemle konuştum 2000 liraya kadar çıkabilirler ama daha yukarısını vermezler.Asıl konuya gelelim şimdi.Ghost se 2000 modelinden daha iyi maksimum 2000 lira bütçeyle alınabilecek bisiklet tavsiyelerinizi bekliyorum.Marka olarak cannondale trek corratec tarzı yerli olmayanlar tercihimdir daha çok güvenli gibi geliyor bana.

1. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Uzun yıllar parça değiştirmeyeceksen ve iyi bir donanım istiyorsan yerli markalara bakman lazım.

Berke bunu beğendi.
  2. K.Burak

K.Burak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  3. Konu güncel.

4. Kürşatt

Kürşatt Kıdemli Üye

Adı:
    Kürşat
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Kardeşim konu açilali çok olmuş bu bisikleti aldiysan memnun kaldinmi? Bende almayi düşünüyorumda cevaplarsan çok sevinirim...

5. ProfessionaL

ProfessionaL Onursal Üye

Adı:
    Hasan Kılınç
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Bisikletin kadrosu ağır ancak kadro kalitesi tartışılmaz. Bence bütçeniz 2000 TL ise başka markalara bakın (Ghost SE5000 ve üstü kadroya takılan parçalar düşünüldüğünde mantıklı oluyor altındaki modellerde ise yerli markalarla kıyaslanabilir).