Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ghost SE 1150 alıyorum.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mustafaarslan tarafından paylaşıldı.

1. mustafaarslan

mustafaarslan Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslar 2013 model henüz 1-2 kere binilmis 2.el ghost bisiklet 750 liraya iyimi sifiri 1100 tl sitede bisikleti gördüm cidden lastikleri.olsun zinciri.olsun ne.kadar az kullanildigini gosteriyor bu konuyu acmamdaki amac ghost se 1150 modelinin hic isminden bahsedilmemesi.eger kullanan.ve gören isin ehli.arkadaslara duyrulur. Tesekkurler.

2. ali katlamaz

ali katlamaz Aktif Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    İstediğiniz modeli bilmem ama Ghost kaliteli bisikletler üretiyor. Memnun kalırsınız yüksek ihtimalle. Tabi beklentilerinizi tam olark bilemiyorum. Fiyat konusuna gelirsek biraz daha indirirseniz daha güzel olur sizin için.

3. mustafaarslan

mustafaarslan Yeni Üye

Seviye:
    Normalde fiyatını 900 den koymuştu bende 750 olur mu dedim olur dedi :) şimdi dahamı indiriyim ayıp olur heralde adam 2 kere binmiş zaten iyi bi fiyat diye düşünüyorum muadillerine göre ayrıca kadrosu 18'' ben 1.71 boy 54 kiloyum bi sıkıntı yaratırmı ?

4. ali katlamaz

ali katlamaz Aktif Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Zaten fiyatı güzelde ben biraz daha indirebiliyorsanız indirin diye söylemiştim. İç bacak boyunuzda kadro boyu seçiminde önemlidir. Ama kadro boyu size uygun görünüyor. Ama siz deneyerek alın kanımca. Belki beğenemeyeceğiniz bir yeri çıkar belli mi olur.

5. mustafaarslan

mustafaarslan Yeni Üye

Seviye:
    Sağol hocam deneyeceğim muhakkak almadan :) iyi bayramlar

6. mustafaarslan

mustafaarslan Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar GHOST kullanan kimse yokmmmmuuuuuu

7. mustafaarslan

mustafaarslan Yeni Üye

Seviye:
    Ghost kullanan arkadaslar bi bakiverseniz hic mi yok forumda

8. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
  9. mustafaarslan

mustafaarslan Yeni Üye

Seviye:
    Mesela simdi.ghost.siteye 15 kg bisiklet.agirligi.koymus.arkadaslar 14.5 kg.bisikletlerle karsilastiriyo fabrika.verisi yok.ustelik.karsilastirdiklari benzer urunlerde tutturmuslar bi ghost.agir yok.donanim zayif.e.kardesim 2 binlira.vermiyoruz sonucta sen bana kullandiysan.soyle verdiginiz linkteki kullanicilar.ozetle.kagit.uzerinden.yorum.yapmis

10. mustafaarslan

mustafaarslan Yeni Üye

Seviye:
    Bayram dolayısıyla kimse forumaa girmiyo sanirim

11. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhabalar. Ben bisikletimi 2.el aldım. Merida xc tfs 800 D bisiklet 2012 model 1500 TL ye aldım seyahat de kullanmış bisikleti. Bana ginderdiginde bile yeterince temiz degildi. Kilidinden çıkarttım parçalamış ve o sekilde koymuş kutusuna. Çok detaylı bir temizlik yaptım. Sonra cilaladım her yerini. Gören arkadaslar sıfır aldım sandılar. Ki bu arkadaslar profesyonel bisikletçi. 2 kere bindim dediğini söylediğiniz için yazdım bunu. 750 TL fiyat o bisiklet için güzel fiyat. Ama ben satsam 900 TL dediğim fiyatı sadece bir kere sordugunuz icin 750 TL ye indirmem! Tavsiyem bisikleti elden almanız! Ya da başka şehirdeyse PTT kargo ile YERİNDE KONTROL seçeneği ile göndermesi! Çatlağı patladı varsa kabul etmez ve geri iade edebilirsiniz. Bu iş birazda şans işi.. iyi bayramlar..

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. mustafaarslan

mustafaarslan Yeni Üye

Seviye:
    Bisikleti.yarin.alcam.ne.gibi yerlerine bakmam.lazim.ilk olarak. Ayrica satici bana guvenip ilani 5.gun.once.siteden.kaldirdi hangi parcalarina bakmam.lazim

13. Cenk Yiğit

Cenk Yiğit Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:

Açıkçası forumdan ne cevap almak istediğinizi anlayamadım neden derseniz kimse yoğurdum ekşi demez . Diğer konu ise satıcı arkadaşın ciddi paraya ihtiyacı vardır sizde 750 lira olur mu dediğinizde uğraşmamak istemiş olabilir veya bisiklet sezonu bitmek üzere elimden çıksın'da demiş olabilir çalıntıda olabilir yani bir çok ihtimal ve bunların sonucu olarak doğabilecek bir çokta olasılık var . Şehir dışı 2. el bisiklet alımında karşılıklı olarak çok büyük bir güven duygusu yoksa böyle bir maceraya atılmamanızı tavsiye ederim hele ki neresine bakmam gerekiyor diyorsanız hiç mi hiç bu işe kalkışmayın cebinizdeki paradan olmayın

14. mustafaarslan

mustafaarslan Yeni Üye

Seviye:
    Benim sorduğum tek bi soru yoktu zaten hocam ben genel bi bilgi almak istedim ghost kullanan arkadaslardan. Faturasi ve garanti belgesi mevcutmus kendi ismine bisikleti gor bak istersen almazsin dedi benimde yolumun ustu kendimde begenmisken aliyim dedim

15. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Yolunuzun üzerinde ise sorun yok. Pedal (AYNAKOL) göbeğinin en alt kısmında bisikleti ters çevirip bakarsınız seri numarası yazar! Faturadaki seri No ile karşılaştırırsınız olur biter. İşin inceleme kısmı ise bisikletin ek yerleri kaynak yerlerini incelersiniz (görebildiğiniz tüm kaynak yerlerini) çatlak patlak yoksa tekerler bakarsınız frenleri kontrol etmek için kısa bir tür atarsınız dikkat edersiniz bir yerinde sorun yoksa eğer alınır. Şahısın kimlik fotokopisini de isteyebilirseniz kimden aldığınız bilmek acısından sorun olmaz. Kimlik fotokopisi o kadar evrak içerisinde olsa da olmasa da olur. Hayırlı alışverişler dilerim şimdiden..

16. mustafaarslan

mustafaarslan Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim hocam dediklerinize.bakicam iyi bayramlar dilerim

17. Cumali Aydın

Cumali Aydın Yeni Üye

Seviye:
    Al bence ilk test et ama

18. serdar k

serdar k Bize her yer 61

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Kaliteyi hemen hissedersin, kendine o bisikleti tercih ettiğin durup durup teşekkür edersin, iyiki ghost almışım dersin, ömür boyu garantili kadro sahibi olursun, alman mühendisliğinin aerdinamiğini keşfedersin. Tek kelime ile vakit kaybetmeden sahip olmalısın ona.

19. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    okuduklarımdan bisiklet ya sizin yada bir tanıdığınızın bisikletiymiş gibi yazmışsınız. Yanlış anlaşılabilir. Bisiklet güzel bisiklet. Alır da kullanırsa hayırlısı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..

20. serdar k

serdar k Bize her yer 61

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:

Yok üstadım:) bisikleti satanıda tanımıyorum, Bir ghost sahibi olarak soruyu soran arkadaşın kafa karışıklığını gidermek maksadıyla net ve kesin cevap vermeliyim diye düşündüm ve bisikletimi kullanırken hissettiklerimi yazdım:)