Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ghost se 1000 & kron xc250 karşılaştırması

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında muharrem G. tarafından paylaşıldı.

1. muharrem G.

muharrem G. Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    merhaba arkdslar aranıza yenı kayıt oldum bende bisiklet almayı düşünüyorum şu anda aklımda bu iki bisiklet var ne zamndır araştırıyorum ama bide sizlerın önerilerınızı almak istedim bu benm başlangıç bisikletım olacak özellıkle bu iki bisikletı kullanan arkdsların yorumları benm için cok önemli benm için orjınal parçalarının dayanıklılığı kalıtesı olacak çünkü ben bisikletı aldığımda üzerindekı parçaları arıza deforme olmadan degiştrmek istemeyışım bir ileride kitlenebilir maşa düşünebilirm sürümü nasıldır hepnıze şimdikten teşekkür ederım saygılar

2. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Ghost dünya çapında takdir ve sağlamlık kazanmış çok özel kadrolar'dan biridir.kron'sa fason üretim bir bisiklet ghost'la kıyaslanamaz bile naçizane fikrim bu yönde ama görüntü hangisinde hoşunuza gidiyorsa onu elbet alın benim nazarımda kadro donanım'dan önce gelir.

3. muharrem G.

muharrem G. Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    benmde düşüncem bu yöndeydi kadro olarak kron nu gördüm ama ghosttu daha gidip görmedim ama resımlerınde ghostunda kadrosuda cok hoşuma gitti bi kaç gün içerinde almayı düşünüyorum teşekkürler

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    4 yıl kron xc 250 kullanmış biri olarak, ghost se 1000'i tercih ederdim. fakat bütçe yetiyorsa üst modellere bakmakta fayda var. tourney donanımlı bir bisikleti almak istemem.

5. muharrem G.

muharrem G. Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    malasef bütçem bu zaten 2. el alıyorum fazla kullanılmamış yinede görüşünüz için teşekkürler :)

6. EgemenOzan

EgemenOzan Üye

Seviye:
    Karşılaştırmayalım bence. Birisi A birisi Z. -marka bağlamında-

muharrem G. bunu beğendi.