Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ghost lector 3 kadro garantisi

Konu, 'Ghost' kısmında karayel52 tarafından paylaşıldı.

1. karayel52

karayel52 Yeni Üye

Adı:
    anıl bekiroğlu
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Arkadaşlr 10 gün önce ghost lector 3 aldım.gerçekten bisiklet dehşet.fakat birşeyden şüphe duydum.bu bisikletin kadrosu ömür boyu garantili midir?alırken tabi sormadım.bugün acsell bisikleti aradım.oradaki beyefendi ilgisiz ve beni başından sallamak için 2 yıl dedi ve aldığınız yere danışın dedi.sizce durum nedir?

2. berktx

berktx Aktif Üye

Adı:
    Berk Toksoy
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Yalnız faturada veya garanti belgesinde bu bilginin yazması gerekiyor diye biliyorum, veyahut internet sitesinden bakabilirsinz

3. anteplihasan

anteplihasan Yeni Üye

Seviye:
    bir bisikletin garanti şartlarını okumuştum. Ondan sonra ömür boyu garanti sözünden gaye ten şüphe duydum en iyisi bisikletine iyi bakman hayırlı olsun

4. karayel52

karayel52 Yeni Üye

Adı:
    anıl bekiroğlu
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Faturada ve garanti belgesi standart hep aynı şeyler sanki bimde satılarlar gibi:) iyi bakıyorum ama ne bileyim insan tedirgin oluyo yinede.olmazsa almanyadaki ghost merkezine yazıcam

5. Burak_Cakir

Burak_Cakir Kıdemli Üye

Adı:
    Burak Çakır
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    üzerindeki kullanılan malzeme 2 yıl, kadro ömür boyu garantili diye biliyorum amadikkat etmek lazım garanti olayı sıfırda alsan bazen tırışka olabilir. sonra yan çizerler kullanıcı hatası diye . sen hiç garantisi yokmuş gibi gözün gibi bak :)

6. karayel52

karayel52 Yeni Üye

Adı:
    anıl bekiroğlu
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Aynen katılıyorum türkiyede ki garanti koşulları malum herşeyde böyle.sadece böyle bir bisilet alıpda neden bu kadar ilgisiz alakasız davrandıklarını anlamıyorum ya.ne zaman düzelecek bunlar.

7. kutlucan

kutlucan Kıdemli Üye

Adı:
    kutlucan akünal
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bisikletin seri numarasıyla internetten markanın sitesinden garanti yapmanız gerekiyor olabilir, btwin de öyle en azından.

8. ozgurgokalp

ozgurgokalp Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hicbir urunde sizin anladiginiz gibi omur boyu garanti yoktur. Bakanlik her urune bir omur bicer ve onay verdigi tarihte zaman baslar. Diyelim 2013 yilinda onayi alinmis ve 5 yil omur bicilmis bir urun omur boyu garantili diye satilirsa 2018 yilina kadar omru var ve bu zamana kadar garantilidir. Bu sure de hicbir kosulda 2 yildan az olamaz. Bazi parcalar haric. Fren balatasi, fren teli, lastik vs gibi. Yani omur boyu garanti sizin omrunuz degil urunun bicilmis omru oluyor. Siz bisikletinize iyi bakin...

9. kutlucan

kutlucan Kıdemli Üye

Adı:
    kutlucan akünal
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ömür boyu olayına madem ki girdik btwin de şöyle bir olay var sitesine giriyorsunuz modelinizi seçiyorsunuz ve lifetime warranty diye bir sekme var ordan eposta ve aldıgınız bisikletin seri numarası olur onu giriyorsunuz ve dünyanın heryerindeki decathlonlardan ister 20 yıl sonra olsun eger kadrosunda maşasında gidonunda normal kullanımda bir yıpranma bozukluk olursa değişim veya iade alıyorlar daha denemedim ama kadroyu maşayı 20 yıl boyunca su altında tutup çürümesini bekleyip bu lifetime warranty yi deneyebilirsiniz :) (bu sefer yine normal kullanımda olmadıgı için işlem yapmazlar ama sitesinde böyle yazıyor devletin verdiği garanti süresi falan değil yani)

10. karayel52

karayel52 Yeni Üye

Adı:
    anıl bekiroğlu
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Arkadaşlar bende zaten ghost almanya ile kesin irtibata geçicem böyle olmaz o kadar para veriyoruz ama muhattab yok.

11. mehmetlevent

mehmetlevent Forum Bağımlısı

Adı:
    mehmet levent
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    mamalesef ghost kadrolar ömür boyu garantili değil.