Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ghost htx 3 lc 29'' carbon 30 vites 2015 model düşünceleriniz ...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında temahayati tarafından paylaşıldı.

1. temahayati

temahayati Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:

4.130 TL

2. ratm

ratm Forum Bağımlısı

Adı:
    Hakan Engin
    Seviye:
    Alternatifleri bu fiyatdan biraz daha pahalı diye biliyorum, daha ucuza alabilmek için ancak yurt dışından falan almak gerekir. Fiyatı ucuzlatmak için tabii çok üst seviye donanımlar kullanmamışlar. Ne kadar ekmek o kadar köfte tabii.
    Bu noktada bence en önemlisi, bu kadar para veriyorken gerçekten tam olarak amacına uygun bisiklet alıyor musun onu çok iyi tespit etmek lazım. Gereksiz yere fazla para veriyor da olabilirsin veya bu bisiklet yetersiz de kalabilir.
    Onun kararını iyi verebildiysen sorun yok bence, bu para eder çünkü o bisiklet. (En azından Türkiyede)

temahayati bunu beğendi.
  3. temahayati

temahayati Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Yorumunuz için teşekkürler...

Şu an kullandığım hali hazırda bir şehir tur bisikletim var çokta severek kullanıyorum asfalt yolda sahil şeridinde arada sırada iş yerine gidiyorum daha çok yazın fakat bozuk yolda ormanda taşlıkta vb. yine gidiyor ama çokta rahat değil birde belle alakalı geçirdiğim bir kazadan dolayı sıkıntılar yaşamaya başladım bu bisiklet arazide bana daha rahat bir sürüş sağlayacak gibi geliyor. Fiyata gelince karbon kadro donanım slx xt deore 4,130 TL iyi bir fiyat gibi geldi bana birde %10 nakit indirimi alsak 3,700 TL gibi bir fiyat muadili bisikletler 3 aşağı 5 yukarı özellikle karbon kadro 2. el fiyatları neredeyse bu aralıkta. düşünmek için önümde yaklaşık bir 3 ayım daha var bu esnada da araştırıp fikir alış verişi yapmaya çalışıyorum.

4. hasan suna

hasan suna Aktif Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Aslında biraz daha bütçeni tamamlayabilsen de Ghost htx 5 lc alsan daha iyi . 5000 tl civarı . Donanım olarak ondan üstün.

5. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bence gereksiz yere pahalı bir model. Kadrosu karbon olsa da bu fren seti ve bu maşaya sahip bir bisiklete bence bu para verilmez.

Çok merak ettim, Ghost firması bu kadroya bu fren ve maşayı nasıl yakıştırabilmiş?!

6. KuzuBoyz

KuzuBoyz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Çevir çevir gitmez bu bisiklet. Aynakol belli ki "yokuş çık ve yokuştan aşağı sallan" tarzı için yapılmış. Sınırlı bir kullanım alanı var. Özel bir model. Günlük kullanımda ilk şikayet "gitmiyor bu bisiklet" şeklinde olur.

7. aeneskral

aeneskral Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!

Adı:
    Abdulkadir Enes KIRAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    dolu bir bisiklete benziyor kadro yapısını ne kadar beğenmesem de.

o değilde aşağıda simgeler ile birlikte yapılan açıklama çok hoşuma gitti.

8. ozansefer

ozansefer Kıdemli Üye

Seviye:
    Merak ettim doğrusu sizin performanslı kullanımda ortalama hızınız kaç? Bende 22-32-42 aynakol var ve ben çok nadir 42 dişliye atıyorum. Çok da yavaş gittiğimi düşünmüyorum. Ama devir ortalamam da 100-110 civarı. Bence 22-30-40 bi mtb için yeterli yarışmıyoruz sonuçta. Yarışanlarda zaten 2x yada 1x sistemleri tercih ediyor artık.