Ghost Cross 1100 MAN hakkındaki görüşleriniz..

Tepki
1
Buradaki yorumları okuyarak 5 gün önce gidip ghost cross 1100 modelini aldım,inanın çok hoşuma gitti,tam istediğim gibi bir bisiklet.V fren olması,kilitlemesiz amortisör olması ayrıca güzel.Kilitlenebilir olanları sevmiyorum,sertlik ayarıyla daha güzel oluyor :) Disk olanları da sevmiyorum,yamulduğu zaman o çıkardığı ses bitiriyor beni... Bisiklete bindiğimde yüksek bir yere çıkmış gibi hissediyorum :) Hız konusuna geldiğim zaman birazcık yüklenin rahat 30 a çıkıyor,çok akıcı gidiyor.En çok rengini sevdim mavi ve siyah asaleti bir arkadaşın yazdığı gibi.Sele bence rahatsız değil,çok ta konforlu ben çok rahat ettim.Pedli tayt giyerdim ama artık giymiyorum.Gidondaki elcikler inanılmaz rahat.Vites geçişleri fena değil.Ben ayarını yaptırdım.İyi bir ayar gerekiyor.Alırken dış lastiği kontrol edin ,lastik hatalı olabiliyor.Benimkinde az birşey var ama sorun teşkil etmiyor.Şu anlık izlenimlerim bu kadar.

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş
Scudo

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
ona bakarsanız hepsi ithal :D
kadrolar ithal çinden tayvandan, shimanolar ithal çinden japonyadan fabrika neredeyse artık.

NomadCRY

Aktif Üye
Tepki
133
İsim
Emin Demircan
Bisiklet
Ghost
@özgür bağdatlıoğlu
@özgür bağdatlıoğlu
Yanlış bilgi vermeyin. Ghost'u yarı Türk yarı yabancı markalarla karıştırmayın. Ghost, Manisa'da falan üretilmemektedir. Tamamen yurtdışına bağımlı bir marka olduğu için dediğiniz şey zaten mümkün bile değil. Tüm parçalar Almanya'da üretilir, Türkiye'ye gönderilir. Manisa dediğiniz şey Accell Bisiklet'in merkez bayisinin olduğu yerdir. Sizin mantıkla Accell'in sattığı Ghost, Bianchi, Lapierre vb. markaların hepsi Manisa'da üretiliyor o zaman?

@utku gürler Büyük ihtimalle çoktan almışsınızdır, Google'da birisi olur da bu bisikleti araştıracak olursa yanlış bilgilerle karşılaşmaması için bu mesajı yazmaktayım.

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
tek sıkıntı kamyon gibi yüksek rüzgarlı havada sıkıntı bütün rüzgar size vuruyor.başka bisiklete binmek istemiyorum konfor felan neyse artık yok diğer bisikletlerde sanki