Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gezide gemiye bisiklet almak ETS tur.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında caner ünsal tarafından paylaşıldı.

1. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    3-4 günlüğüne ailecek arkadaşlarımızla Yunan adaları turuna katılacağız. Ben yanaştığımız limanlarda ana gruptan ayrılıp bisikletle kendime göre gezmeyi planlıyordum. Yasak olması hiç aklıma gelmezdi ama gene de soralım dedik. Telefonda ETS Tur firması gemi turlarında yetkililerinden olduğunu söyleyen bir görevli gemiye bisiklet getirmenin yasak olduğunu söyledi. Konuştuğumuz kişi ne derece soruyu ciddiye aldı ne derece bu konuda bilgili şimdilik bilmiyorum ama sizlerden bu konuda bilgisi ya da tecrübesi olanlarlardan öğrenmek için konuyu açtım. ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

2. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    bisikleti bisiklet çantasına koyun, seve seve !! alırlar. Sizde indiğiniz limanlarda kullanırsınız...

3. caner ünsal

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Tabi bisikletin çanta içinde alınmasına engel olmaları mümkün değil. Öncelikle firma görevlilerinin keyfiyeti mi yoksa geçerli bir kuralmı onu sorgulamaya çalışıyorum. Bisikleti hor görme zihniyeti ise bunu ortaya çıkarmak lazım Ets ye mail attım ve açıklamalarını bekliyorum.

4. caner ünsal

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ets mailime 2 gündür cevap vermeyince tekrar yazdım. bu gün telefonla bana dönüş yaptılar. Gemi yetkililerine durumu ilettiklerini onlardan cevap bekledikleri için biraz geciktiklerini , olumsuz yanıt aldıklarını söylediler. Sebep belirsiz. Yurt dışı örneklerini bilemediğimden tahmini geminin dar koridor ve odalarında bisikletin sağa sola çarpıp zarar vereceği ile ilgili endişe ediyorlar. Dünyada Gezi gemilerin de genel uygulama böylemidir ? öğrenirsem paylaşırım.

5. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    İzmir'e gelen yolcu gemilerinden inenler büyük guruplar halinde şehri bisikletleri ile geziyorlar.

Bir defa o gemilerin devasa ambarları var, değil bisiklet kamyon bile sokmak mümkün.Keyfi bir uygulama, teknik hiç bir açıklaması olamaz