Gezici Team-İstanbul

Scudo
Tepki
4
Selamlar Ben 15 Temmuzda Bisiklet Alıyorum da.Böyle Sabah 08:00-08:30 Gibi Çıkan Var mı?Yada Saat 13:00-13:30 Gibi Çıkan Varmı Ben 20:00 dan Sonra Çıkamıyorum Ailem İzin Vermiyor da.
Böyle Saatler Çıkan Var mı?
Kartal-Maltepe Bölgesi?

Melih DİNÇ

Aktif Üye
Tepki
200
BİSİKLET YOLU İÇİN 1 DAKİKA

Bisiklet sevenler için heyacanlı bekleyiş devam ediyor.

25 Haziran 2009 Perşembe günü Bisikletliler Derneği Başkanı Sn.Murat Suyabatmaz'ın İBB Genel Sekreterliği ile yapacağı toplantı öncesi 1 dakikadan daha az bir sürenizi ayırıp aşağıda linkini verdigimiz anketi doldurarak siz de İstanbul'da bisiklet yollarının gerekliliği ile ilgili fikrinizi beyan etmiş olacaksınız...

Belkide bu anket sonucu İstanbul bisiklet yoluna kavuşacak...

Sizde bisiklet yollarının gerektiğini düşünüyorsanız 1dk. ayırıp aşağıdaki anketi doldurabilirsiniz. Daha sağlıklı bir gelecek için bu anketi sevdiklerinizle paylaşın

Ankete katılmak için tıklayın (link)

Tepki
28
Arkadaşlar baktım ancak son zamanlarda bir aktivite göremedim.
Biraz damdan düşer gibi oldum ama bir tavsiyede bulunsam ne dersiniz acaba =)

Cuma saat 18:00 da buluşup bostancı iskelesinden fenerbahçe ordu evine (sahilden bisiklet yolunun bittiği yere kadar ) gitmeye ne dersiniz?

Dilerseniz daha uzun bir yol da yapabiliriz.
Ben her gün gidiyorum neredeyse ama yalnızım =( böyle aynı hobiyi paylaşan insanlarla gitmek daha keyifli olur diye düşündüm =)

Ferdi ONAT

Forum Bağımlısı
Tepki
504
@_kartal_

forumdan haberşelme eskisi gibi olmuyor musti. face ye gel. ayyaşlar pedal grubu .. ordan her aktiviteyi takip edersin aslan parçası seni...

• Beğen
Tepkiler: temucin90

cagan0403

Forum Bağımlısı
Tepki
361
@KER-EM

anadolu yakasındayım ama istanbulda olursam kesin gelirim
burada geziyi paylaşırsanız iyi olur