Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

gezi-tur duyuru panosu(ankara)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ADYY-7 PTE tarafından paylaşıldı.

1. ADYY-7 PTE

ADYY-7 PTE Misafir

ankara'daki değerli bisikletseverler...planladığımız veya uygulanmak üzere olan gezi-turlarımızı toplu bir şekilde buradan duyurarak tek bir başlık altında daha kolay biçimde haberdar edebiliriz diğer bisikletseverleri...ankara'daki tüm bisiklet etkinliklerini bu şekilde toplarsak bizler için daha rahat olur kanısındayım...bu düşünceyle bu konuyu açmış bulundum...ne dersiniz? (direk olarak burdan duyurulmasa bile hiç olmazsa buraya da ilgili konunun linki verilebilir,konu konu gezmeden tüm gezi-turlardan haberimiz olur)(örneğin; 'şu tarihte şu saatte şuradan şuraya gidiyorum-gidiyoruz, bize katılabilirsiniz' gibi)

cedrick41 bunu beğendi.
  2. papilloniac

papilloniac Kıdemli Üye

Seviye:
    iyi bir düşünce, yalnız kimi zaman düzenlediğimiz yarışlar vb.. için uygun bir başlık değil. farklı şehirlerden gelmek isteyenler için cazip ve açıklayıcı değil.

3. ADYY-7 PTE

ADYY-7 PTE Misafir

evet haklısınız söylediklerinizde..teşekkürler ilginiz için..ben daha çok bireysel olarak bir yerlere bisiklet turu düşünenler için diğerlerini bilgilendirme ve davet amaçlı duyuru yapabilmelerini sağlamaya ve başka türlü turlardan da en azından bir kişinin mesaj,link vb. bilgilendirme yoluyla Ankara'dakileri toplu şekilde haberdar etmesine yönelmiştim..ama dediğiniz gibi başka şehirlerden katılım olmaz çünkü bu başlık hitap edilen kesimi kısıtlamış..üzerinde sizlerin teklifleri doğrultusunda çalışılıp daha ilgi çekici bir konu haline getirebiliriz ümidindeyim...saygılar...