Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gezi C.tesi Bekliyoruz

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında mehmet özbay tarafından paylaşıldı.

1. mehmet özbay

mehmet özbay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaslar c.tesı sabah dukkanda toplanıyoruz doktorun yerıne gıdılecek saygılar

bisikletcanavari bunu beğendi.
  2. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Vaaaay :) Şimdiden iyi yolculuklar diyeyim. Cidden çok güzel bir yer. 2 hafta önce ''Bir çöpte 'Sen' atma'' adıyla güzergahımızda oranında bulunduğu bir tur düzenlemiştik.Cidden hayran kaldığım mekanlardan birisi.Sizden bir ricam var.Pek ihtimal vermiyorum ama telefon klubesine ve ona yakın bir panoya yukarıda bahsettiğim projenin afişini yapistirmistik.Onların durup durmadığını kontrol ederseniz çok sevinirim.

Ayrıca orası hakkında bir daha gitmem için sebep olan bir şeyide buradan aktarmak istiyorum.Doktorun yerine tırmanırken sol tarafta slalom yaparak inen bir orman yolu var.Hemen o yolun bitiminde de bir patika mevcut.Ve patikayı yol boyunca takip ettiğimde nehir yatağına kadar iniğ köprüdeki patikaya çıktığını sanıyorum.Özellikle o orman yolunun sol tarafında kalan patika dehşet bir yer.Dik bir kayanın üzerine kurulmuş ve kenarı uçurum.Patikayla beraber bir su hattıd geçiyor.Tahminimce o boru hattı için oluşmuş o yol.İnşallah bi gün yine yolum oralara düşerse tam anlamıyla vadi içerisinden trekking yaparak doktorun yerine ulaşmayı istiyorum....

Size tekrardan iyi yolculuklar dilerim.

Bahsettiğim orman yolu bu.Bu fotoğrafın hemen sol tarafında kenarı uçurum olan patika var...

3. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    allah diyorum ve cumartesi sabah yanınızda oluyorum... görüşürüz mehmet abi :) sonunda bişeyler yapıyoruz... yihuuu

4. mamili25

mamili25 Üye

Seviye:
    lanet olsun sansıma belımın ağrısından katılamadım saygılarımla sen gıt bız gelırız muahmmet :D