Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gezginlere Co-pilot'luk...

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Salih Dinçer tarafından paylaşıldı.

1. Salih Dinçer

Salih Dinçer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba,

Küçük bir fikrim var! Gördüğüm kadarıyla burada neredeyse her şehir ve gezilebilecek yolların yakınlarında yaşayan insanlar var. Elbette tecrübeliler (gezilen yolu keşfetmişler) için sorun değil ama Türkiye'nin herhangi bir yerinde gezi yapanların birbirlerine danışması destek olması güzel olurdu.

Tabi bunu forumda az/çok yapıyoruz ama biraz daha organize bir şekilde. Sanki temsilcilik gibi ve o tarafa gidildiğinde danışılacak kişi şudur denilecek. Tabi bir dernek temsilciliği gibi bir sorumluluk yok. Hatta isterse telefonunu da özelden vererek gerekirse yolda fikir alacak.

Bilmiyorum yöneticiler bu konuda ne der? Çünkü bunu birileri organize etmeli ya da işleyen bir düzen var mıdır? Ben şahsen Çekmeköy, Polonezköy, Kadıköy üçgeninde gönüllü danışmanlık desteği verebilirim.

Sevgiler, saygılar...

atilla koşan, İslam Gölge ve egehan bunu beğendi.
  2. egehan

egehan Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben destekliyorum hem yardımcı olmuş oluruz hemde tanışmış ;) Bende Balıkesir /Burhaniye - Edremit - Akçay -Ayvalık yani körfes sınırları içinde elimden geldiğince yardımcı olmak isterim :)

3. özgür altun

özgür altun Kıdemli Üye

Seviye:
    tam destekliyorum

4. Gt89

Gt89 Yeni Üye

Seviye:
    Ben de destekliyorum bu fikri.Elimden geldiği kadar yolu "mamak"tan geçenlere yardımcı olurum.