Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geyik Koşuları 2016 Açılış Belgrad Ormanı

Konu, 'Bahadır Gürel' kısmında Bahadır Gürel tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Bahadır Gürel

Bahadır Gürel Onursal Üye

Adı:
    Bahadır Gürel
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba, yine koşmayı çok da sevmeyen birisi olarak formumu ve laktat eşiğimi korumak için bir yarışa daha katılıyorum. 21 Şubat Belgrad Ormanı'nda 14K patika koşusunda olacağım. Her ne kadar Maltepe'de oturuyor olsam da bir çözüm bakacağım. Geyik Koşuları açılış 4K-14K ve 28K'dan oluşuyor. Detaylar aşağıdaki adreste. Katılmak isteyenler varsa öncesinde organize olabiliriz.

Geyik Koşuları | Patika Koşusu | Orman Koşu Parkuru | Trail Running | Belgrad Ormanı

2. Candan Biberci

Candan Biberci GökBörü

Adı:
    Candan Biberci
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    @Bahadır Gürel Bu tarz gelenekselleşmiş organizasyonlar her zaman eğlenceli oluyor.Şimdiden tabanınıza kuvvet diliyorum:)İnşaAllah sizin ve katılanlar için güzel geçer.

Bahadır Gürel bunu beğendi.
  3. Bahadır Gürel

Adı:
    Bahadır Gürel
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Kesinlikle çok keyifli oluyor. Zaten derece yapmak isteyenler ve hırs yapanlar en önde başlayıp ilk dakikalardan arayı açtıklarından, geri kalanlar hem işin eğlencesinde hem de kendi formunu koruma derdinde oluyor. Belki bu nedenle saygılı-seviyeli koşu oluyor (en öndekileri görmediğimden belki :)). 7-8 yıldır koşu yarışına katılmamıştım, arazide uzun mesafe hiç koşmamıştım. Önce Çekmeköy 15K sonra Aydos 9.5K koşularında güzel ortamı görünce devam edeyim dedim. Kötü bir arazide, çamurda, çok dik yokuşlarda yarışmak zorlu ama gerçekten keyifli. Önceki koşuların ikisi de yokuş yukarı başladı, nabız da doğal olarak 180'leri bulmuştu. Sahilde düz asfaltta koşmaya hiç benzemiyor.

Biraz da pace derecemi arttırma derdim var. İlkinde 6.22 dk/km'ydi, ikincisi 6.05 dk/km oldu. Bu defa 6'nın altına inersem kendimi başarılı sayarım.

Candan Biberci bunu beğendi.
  4. Sefa coskun

Sefa coskun Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    bende yarışlara katılmayı çok istiyorum fakat ücretleri hep yüksek geldiği için katılmıyorum.

Bahadır Gürel bunu beğendi.
  5. Bahadır Gürel

Adı:
    Bahadır Gürel
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Gerçekten öyle; hem bir sürü sponsor var hem de katılım için 50-60-70 TL gibi rakamlar istiyorlar. Katıldığım yarışlarda da koşanlara verilen şey koşu numarasıyla bir bardak sudan ibaret. Yani katılımcı artınca masraf artmıyor. Koşanların masrafı dışında diğer organizasyon masraflarına sponsorlar mutlaka katkı sağlıyorlardır.