Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gerçekten İhtiyacı Olan Biri Kask Arıyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Kerem Mercan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar forumda birkaç kez ihtiyacı olana kask hediye edilecektir şeklinde çok güzel örnek yaklaşım da bulunan arkadaşlar gördüm fakat malumki biraz geç kaldım ve kasklar ihtiyaç sahiplerine ulaştılar :( Hemen hemen her gün sürdüğüm gözüm gibi baktığım bisikletimi elimden geldiğince öğrenci harçlığım ile geliştirmeye çalıştığım için kask'a ait bütce ayrımı yapamıorum ve trafiğe de girip yollara koyuldum zaman haliyle tehlike arz ediyor

SİZDEN DİLEĞİM GERÇEKTEN BİR KASK'A İHTİYACIM VAR BÖLE CÖMERTKAR BİRİNİ ARIYORUM...

2. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abi bisikleti yükseltmeyi bırak.Senin hayatını kask kurtarır.Kaskını alır bisikleti upgradelemeye devam edersin.
    ;)

3. Tolga Yücel

Tolga Yücel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    böyle davranışı yaparak çok güzel bir haraket sergiledin kerem kardeş,elimde olsa durmam veririm.. umarım bulursun kaskını.. para biriktir derim o kadar pahalı değil 40tl gibi bir fiyatada kask var.. şekil önemli değil o kadar canını korusun.. iyi forumlar dilerim

4. Erdem Akcan

Erdem Akcan Forum Bağımlısı

Seviye:
    bence sen hayatını riske edip bisikletini upgrate edeceğine önce kaskını al ..sonra bisikletini geliştirirsin ..bu şekildede kimsenin yardım edeceğini zannetme saygılar ...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.