Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gercek emektarim!!

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında edy tarafından paylaşıldı.

1. edy

edy Yeni Üye

Seviye:
    Herkze merhaba arkadaslar ;
    Bu aleti 6 7 sene evvel almistim infiniti di galba markasi hatirlamiorm.Su anda kardo catlak,arka janttada ezik var,kadronun ustunde ucak aliminyumu yaziodu:cool: .Bayya deisimler oldu ama prof anlamda deil:rolleyes: .Sonuc olarak kararimi veremedim yani yeni bir bisikletmi alsam,kadroyumu deistirsem.Aklimda hussar var ama bakalim neyse hayrilisi o sizin yardimlarnizlada en iyi karari vericem. Buyrun iste emektarim

[​IMG][​IMG][​IMG][/IMG]

2. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    eğer yeni bisiklet almayacaksan o sele borusunu değiştir yaysız bi sele borusu al.bu arada hussarda güzel bisiklet ...

karar senin bisiklet senin olacak bize fazla laf düşmez.

bciyle_mania bunu beğendi.
  3. tekteker

tekteker Forum Demirbaşı

Adı:
    Volkan
    Seviye:
    maşayıda değiştirmen gerekecek

4. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Kadro çatlak demişsiniz. Kadronuzda çatlaksa büyük bir ihtimalle fazla dayanmayacak ve kırılacaktır. Onu güzel bir işçilikle tamir edecek kaynakçı ustası arayacaksınız ve kaynak olsa bile çok çirkin duracak. Jant eğik demişsiniz, büyük bir ihtimalle jant değişecek, bisikleti aldığınızdan beri tekerlek aynı ise artik hamurlaşmaya başlamış olabilir. Dış lastikler değişir, vs. siz değiştirdikçe birşeyler çıkar ve bu böyle gider. Bence bu kadar masraf yapıp uğraşacağınıza güzel bir bisiklet alabilirlisiniz. Hem daha hafif olur, hemde üzerindeki kompenantlar çok daha kaliteli olur diye düşünüyorum. Yada sizin dediğiniz gibi Amoeba Hussar kadro veya sitede 2. el çok güzel kadrolar satan arkadaşlar var. Onlardan da güzel bir kadro alıp yolunuza devam edebilirsiniz. Maşayı bile 2. el alabilirsiniz. Bu şekilde bile çok harika bir bisiklet toplayabilirsiniz ama 2. el parça toplarken biraz sabretmeniz ve size uygun parçaların denk gelmesi gerekebilir.

5. edy

edy Yeni Üye

Seviye:
    lastikler eski deil.Bisikleti kullaniyodum jant ezilene kadar.Ancak yeni bir bisiklet almak hem butceme daha yararli olur hemde okadar ugrastirmaz diye dusunuyorum.Ustunede braz daha para harcayarak suspansiyon ve yeni bir jant takimi alabilirim...O sele borsunu kesinlikle deistiricem:D

6. Emir Alaca

Emir Alaca Forum Bağımlısı

Seviye:
    Amoeba hussar ı düşünüyorsan tavsiye ederim güzel bir bisiklettir.Ayrıca senin şu anki bisikletinden de oldukça hafiftir.13,92 kg.

7. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Hussar'ın fiyatı biraz maddiyatı zorlarsa Sedona Borla'yıda ben tavsiye edebilirim. Tabi ki bu benim fikrim.

8. edy

edy Yeni Üye

Seviye:
    fikirleriniz icin cok tessekur ederim.Hussari alablirim tabi ailemi ikna edeblirsem malum oss senesi zart zurt:D:D.
    Sana katiliyorum emir benim su anki bisikletim yaklasik 15 kg:D:D