Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gerçek bir malzeme dramı (bir ön aktarıcının temin edilememesi)

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Erhan Doğaner tarafından paylaşıldı.

1. Erhan Doğaner

Erhan Doğaner Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar scott speedster kadro aldım. kelepçe genişliği 34.8 lik 2'li alttan çekmeli, tiagra-105 gibi 50 lira fiyat civarında bir aktarıcı yaklaşık 1 aydır hiçbir yerde bulamıyorum. gerçekten o kadar bisiklet dükkanı var hem izmirde hem istanbulda hemde ankarada ama hiçbir dükkanda bulamadık ve yol bisikletimi ön aktarıcısız tek dişliyşe kullanmak zorunda kaldım. ne perakendecilerde bulabildim nede toptancılarda....
    bu konunun buraya açılmaması gerektiğini biliyorum zaten aranıyor kısmınada açtım ancak ne bakan var nede ilgilenen... o yüzden moderatör arkadaş konuyu kapatmazsa (eğer bu konu buraya yanlış açılmış diye düşünüp) sevinirim çünki gerçekten madur durumdayım. arkadaşlar lütfen dediğim özelliklerde SIFIR VEYA İKİNCİ EL satan varsa bana ulaşsın...

telefon : 0555 2743165
    msn : edoganer@hotmail.com

ayrıca bisiklet dükkanlarından bu parçayı daha sık temin etmeleri gerektiğini düşünüyorum. maddi gelirden ve sürümden dolayı herkes mtb üzerine çalışıyor ancak yol bisikletçilerininde olduğunu uutmamalarını tavsiye ederim. aksi halde neredeyse bütün yol bisikletçileri parçalarını dışardan getirtmek zorunda kalıcaklar.

2. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Yolcu olmak gerçekten de zormuş vah vah! ya inş en kısa sürede yolların tozunu atarsın ;)!

3. Erhan Doğaner

Erhan Doğaner Bisikletkolik

Seviye:
    şimdide attırıyorum ama büyük çarksız:D

4. NightHawk

NightHawk Aktif Üye

Seviye:
    Yolu olmayan bir ülkede yolcu olduğunuz için cesaretinizi kutluyorum. Bana daha önce 2 parmak 1 bilek 2 kaburga kırığına mal olmuştu malum türkiye yolları.

Ayrıca sürat felakettir :)

5. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Bulunur bence ya, Delta da kesin olması lazım çok fazla çeşit vardı onlarda... Dükkanları tek tek telefonla arayıp sordunuz mu, internet sitelerini güncellememiş olabiirler, ama kesin bulursunuz ya İstanbul ya Ankara ya da İzmirde...

6. bicylerace

bicylerace Kıdemli Üye

Seviye:
    Aynı dertin bir benzeri vites kulağı benim başımı ağrıtmıştı.Kadronu nerden aldıysan onlara getirttir.Benimki Bianchi slr200 yol ve aramadığım yer kalmadı.Bianchi heyetini yakaladık bir yedek parçacıyla ve onun vasıtasıyla yeni elime geçti. Ve tabii garanti dışı.Adamlar garantiye sokmamak için elinden geleni yapar.