Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Geotech

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Adem Gül tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet arkadaşlar birçoğunuz şaşıracak çünkü siftah yapamadan daha dün aldığım bisikletimi satışa koyduğum için :D Fakat yanlış kategoride bisiklet almışım , Şehir bisikleti yani citybike benim kullanımıma en uygun bisiklet. BU yuzden mtb bisikletimi daha selesine oturamadan satıyorum :D Şu anda güncel fiyatı 699 tl olan sıfır bisikletimi 670 tl den satıyorum. Değerinde citybike şehir bisikletleri ile takas olur. Takasta bisikletlerinizin 2.el değeri göze alınacaktır, sıfır değerlerini yazmayın lütfen :) Pazarlık sadece ihtiyaç sahibi arkadaşlar veya istanbul içi oturan arkadaşlar için geçerlidir. İhtiyaç sahibi arkadaşlara ekstra indirim yapılacaktır ( özellikle belirtiyorum gerçek ihtiyaç sahipleri olursa memnun olurum ) Şimdiden hayırlı uğurlu olsun... Saygılar...

2. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Özellikle belirtiyorum bisiklet Sıfırdır :)

Üstüme vazife değil beni yanlış anlamayın ama bayiden alırken Havale / Eft ücreti 629.10 TL
    Kadro ölçüsü nedir acaba?

Deltabisikletten bakarsanız KDV DAHIL olanlarına memnun olurum :) Kdv dahil fiyatlarına bakın.

Benim anlatmak istediğim havale için ekstra ücret ödenmiyor. Havale ücretine de KDV dahildir.
    699-629,10=69,9
    Yani bayiden 70 tl indirimle alabiliyosunuz.
    Ben yine de kadro ölçüsünü öğrenmek istiyorum.

Bisiklet almayı düşünen bir arkadaşım var kendisine bir sorayım. Ama PATR10'un dediği gibi fiyat biraz yüksek. İndirmeniz sizin de yararınıza olur sanırım...

Arkadaşlar bisikleti ben bu hafta 699 dan aldım 750 tl den indirterek :) Bu yuzden fiyat konusunda lütfen gerçekçi davranalım. Ama nakit sıkıntısı olanlara zaten nakitte yeterince güzellik yapabileceğimi belirttim. Detaylı görüşmek isteyen özelden mesaj atabilir ;)

3. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    İlan Günceldir

4. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Satış iptal edilmiştir. Konu kaldırılabilir :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.