Geotech Traction

BMXBATU

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar benim br sorum var ; Ben bayadır bmx almak istiyodum.Okullar kapnamadan yaklaşık 3 ay önce Bisikletçiden bmx e benzer bişey aldım. sadece tekerlerle kontra pedal vardı farklı olarak. Yani tekerler normal çocuk bisikletindeki gibiydi.Neyse: O bisiklette bir kaç hareket geliştirdim bunny hop peg wheelie manual vb... şimdi ise daha yeni bir bmx arıyorum geçen bisikletçiye GEotech traction gelmiş biraz inceledim tekerleri ve jantı çok hoşuma gitti.Fakat sanki dokunsan kırılcak gibi duruyor. bide frenler U-trun değil. sorun olurmu ilerde? yada bu bisiklet yerine önereceğiniz başka bir bisiklet varmı? fiyat aralığı:200-360.Şİmdiden teşekkürler :)

Scudo

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
@BMXBATU

Traction da göbek delik sayısından sonra ileride göbeğini veya jantları değiştirmeye kalktığınd problem yaratabilir frenler TEKTRO olduktan sonra problem yaratmaz V fren Sana Traction yerine gine o fiyatta Geotech-Rumble olur delta bisikletten taksitle alabilirsin

BMXBATU

Üye
Tepki
0
ama frenler tektro değilki :/ birde alüminyüm olduğu için çabuk kırılır diyorlar doğrumu ? yani eğilceği yerde direk kırlır diyorlar?

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
@BMXBATU

Sağlamlık konusunda bilgim yok ama Traction da sıkıntı çekmen daha fazla olacaktır hem kadro açıları hem jant-göbek birde arka ve ön frende U veya V fren takmak için uygun pivot yok yani parça değiştirmek istersen uyumluluk problemi canını sıkabilir Traction sağlamlık konusunda gayet başarılır bir BMX ve parça konusunda sıkıntı çekmessin :in:

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
@BMXBATU

Kırılma gibi bir sıkıntın olmaz büyük ihtimalle Traction benim sadece Rumble deneyimim var ve gayet sağlam bir BMX :in: