Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Geotech team xt\deore m kadro mtb 26

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Özgür Emek tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür Emek

Özgür Emek Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Şehir bisikletine geçiş yapacağım için bisikletimi satıyorum. Bisikletimi 2011 senesinde Delta bisiklet Ortaköy şubesinden aldım. Toplamda 3500 km yol yaptım. 3 uzun tura çıktım. Yaptığım turlardan bisikletimin detaylı fotoğraflarını da görebilirsiniz.

Turlar;

Bandırma - Ayvalık

Çanakkale - Bodrum

İstanbul - Bozcaada

Bisikletimin arka aktarıcısı XT olup, diğer donanımı (ön aktarıcı, vites kolları, fren kolları, hidrolik frenler) Deore'dir. M kadrodur, lastikler 26'dır. 175cm boy ve 80 kg'ım.

Bisikletimin üzerinde gelen orjinal Maxxis Aspen lastikler ile yaklaşık 400km yol yaptım. Sonrasında Rubena düz yol lastikleri ile değiştirdim. Rubena lastikler şehir içi için idare eder bir durumda olsa bile, uzun yola çıkacaksanız değiştirmenizi tavsiye ederim.

Kullanımdan kaynaklı, gözle görülür çiziğini fotorağlarda görebilirsiniz. Onun haricinde teknik ve kozmetik olarak bir sıkıntısı yoktur.

Bisikletimle birlikte vereceklerim;

400 km yol yaptığım, üzerinde gelen Maxxis Aspen dış lastikler, zil, suluk kafesi, suluk, biri yamalı (fotoğrafta kutusuz olan) olmak üzere 2 iç lastik(diğeri kutusundan çıkarılmamıştır).

Bisikletimin bugün çektiğim fotoğrafları;

Parça satışı, takas ve kargo yapmayacağım. İstanbul içinde binerek, görerek test edebilirsiniz. Avcılar'da oturuyorum. Sahil yolundan Sirkeci-Beşiktaş taraflarına kadar getirebilirim.

Bisikletim için istediğim fiyat 950 liradır. Özel mesaj yoluyla ya da bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

2. msconfig

msconfig Bisikletkolik

Seviye:
    Özel mesaj atıım...

3. Özgür Emek

Özgür Emek Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bisiklet Serhat Özkıray'a satılmıştır.

Kazasız belasız, keyifli sürüşler dilerim kendisine.

Konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.