Geotech Race Yollarda -*2*-

Scudo

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
aynı kadro üzerine bende bir bisiklet topluyorum.gerçekten güzel kadro.ama ben seninki kadar iyi parçalar alamadım.artık sen benim yerime daha iyisini iyi günlerde kullanırsın inşallah.bu arada beyaz dış kabloları nerden ne kadara temin ettiğini söylersen çok memnun olurum.

• Beğen
Tepkiler: madaxe
Tepki
7
Hayırlı olsun çok güzel bi bisiklet. Bu bisikleti ne kadara alabailiriz acaba?Bilinçaltımda bisiklet almak var da:)

• Beğen

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
Birkaç ufak değişiklikten sonra tesadüf eseri Esko ile bisikleti tartığımızda 9,92 olduğunu gördüm. Beklemediğim bir durumla karşılaştım. :)

Bu arada değişen parça derken Sağolsun Fatih ten (ultegrax) bu jantı gönderdi...
(link)

Yarında emektar 48 liğimi çıkartıp yerine slx aynakolu takınca biraz daha düşecek. Gerçi bunları hafiflikten değil jant setini akıcılıktan dolayı aynakoluda uyum sağlıyacak diye değiştiriyorum...
(link)

Yarın kısmetse en son halinin vede ağırlığı ile ilgili fotoğraflarını ekleyeceğim...

• Beğen
Tepkiler: Ercan Saygılı

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Beyaz kablolar bu kadroya daha güzel gitmiş. Bendekini de beyaz yapasım geldi bunu görünce. :)

Kazasız sürüşler...

Şenol ÇOKGÜLER

Aktif Üye
Tepki
89
Hayırlı olsun çok güzel bisiklet. Bende Geotech Expert alacaktım.ama başka bir kadroya topladım bisikleti artık geotech başka bahara kaldı:)

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
Hayırlısı olsun. İnşallah kafandaki gibi olmuştur... Benim kafamdaki için şu an sadece beyaz bir maşa kaldı. O da kısmetse yaz başına doğru olacak...

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
bisikletin çok güzel abi allah kaza bela vermesin.

lukunku86

Aktif Üye
Tepki
47
çıtayı sürekli arttırıyorsunuz anlaşılan, kazasız belasız sürüşler dilerim
inş bizlere de nasip olur, bisikletimi aldığım gibi uzak mesafeler kat etmeyi düşünüyorum, tabi yeteri kadar antrenmandan sonra :)
ağırlıkta bir hedef yok galiba bu gidişle 9 lara da ineceksiniz, hayırlı olsun ;)

• Beğen

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
Teşekkür ederim. Evet arkadaşlar sağolsun sayelerinde çıtayı bir hayli yükselttim...

İnşallah sende istediğin gibi toparlayıp bol antremanla uzun turlara çıkarsın...

lukunku86

Aktif Üye
Tepki
47
Ben de teşekkür ederim, inş ben de burada resimlerini paylaşma fırsatı bulurum

• Beğen