Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

geotech race kadro v fren sorunu

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında eskici83 tarafından paylaşıldı.

1. eskici83

eskici83 Yeni Üye

Seviye:
    sizden yaklaşık 1buçuk ay önce aldığım geotech race kadronun herşeyini topladık ancak v frende uyumsuzluk oluyor sanırım artık hidrolik disk frene göre üretiyorsunuz kadroyu onun için v fren yuvaları büyük geliyor kadro üst borusunun üzerinden geçen deliklerden biri diğer ikisine göre daha geniş ancak oraya göre bir parça 2 3 haftadır aramama rağmen hala bulamadım sizide aradım ancak net bir cevap alamadım nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba o parçadan yollayabilme ihtimaliniz varmı yada elinizde varmı
    yoksa ben oraya kendim uydurma veya tornada bir parçamı yapmam gerekecek sitenizde kadro için hem v hemde disk uyumlu yazıyor ama bunun için ekstra o parçayı yollamanız gerekmiyormu ki önceki bisikletimide sizden elmıştım geoteck dakarımı ama bu bisiklette böyle bir sorun yaşamak gerçekten üzücü orada bisiklet toplu halde duruyor ama ben sadece küçük bir parça için onu kullanamıyorum
    yardımcı olmanızı bekliyorum

2. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Ben de aynı kadroyu v-fren ile kullanıyorum ve ek aparata gerek görmedim hiç. Yetkili değilim ama bir resim koyabilir misiniz? Merak ettim nasıl uymadığını.

3. eskici83

eskici83 Yeni Üye

Seviye:
    fotoğraf makinem olmadığı için çekemiyorum ama 2 güne kadar bir arkadaşın makinesi ile çekip koyacağım resim ve sizinki nasıl aparat gerek duymadan oldu merak ettim acaba siz de bisikletin tam üst borusunu şu kabloların geçtiği deliklerin bir resmini çekip yollayabilirmisiniz bize bu sorunu ççözmek için yol gösterici olur umarım şimdiden teşekkürler