Geotech Oxy?

buğra kuddaş

Daimi Üye
Tepki
64
Merhaba;
Bir arkadaşım yeni bir bisiklet toplamaya karar verdi. Yeni bir kadro üzerine 8'li sistem bir bisiklet toplamayı düşünüyoruz.
Ben de bir geotech team kullanıcısı olarak ilk olarak geotech'i önerdim ama geotech'in yeni oxy kadrosu fiyatıyla kafamızı karıştırdı.

Bisiklet şehir için turlarda ve kısa turlarda kullanılacak, 8'li vites sistemi kullanmayı planlıyoruz...ancak ileride donanımı yükseltmek istesek geotech oxy kadro'ya değer mi?

delta'nın sitesinde de pek fazla bilgi yok kadroyla ilgili; bütçemizi fazla zorlamayacak işte 200 lira civarı bir kadro için sizin de önerileriniz neler? oxy'i rahatlıkla alabilir miyiz?

şimdiden teşekkürler...iyi forumlar.

Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Fiyatıyla kafamızı karıştırdı demişsiniz, ne anlamda karıştırdı anlayamadım ama ürün indirime girmiş, normalde 288.15 TL olarak gözüküyor. Gözünüzden kaçtıysa diye belirtmek istedim. Bu arada Team kadroya göre biraz daha ağırmış.
Malesef ayrıntılı özelliklerini bilmiyorum.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
bence expert kadroyu seçin son derece sağlam yapısı var kadro kulakları olsun desteklerı olsun guzel ve sağlam.Sonucta turlarda kullanılacak değil mi ? Üstüne hafif bir düz maşa yada şehir tipi hafif bir maşa takılırsa 11 - 12 kg mı yakalayabılırsınız.Eğerki arazi sartlarına gırılmıyecekse kesınlıkle xcm maşayı sakın dusunmeyın..... İyi forumlar ;D

buğra kuddaş

Daimi Üye
Tepki
64
expert kadroyu düşüneceğim ancak oxy expert'e göre daha sağlam bir kadro gibi duruyor. aslında durmuyor da psikolojik sanırım, aralarında 40 lira fark var, pahalıdır vardır bir hikmeti diye düşünüyor insan...sanırım delta bisiklette en son seçim gerçekleşecek.

sonEr, sen şehir içinde hangi maşayı önerirsin? amortisör mutlak kullanılacak ancak ben xcm kullanıyorum şu an ve ağırlığına göre verdiği performanstan hiç memnun değilim; önerebileceğin uygun bir maşa var mı acaba?

murat eker

Üye
Tepki
42
bende oxy almayı düşünüyorum ama kadroda dikkatimi çeken bişe oldu v fren uyumlu diyo ama pivot yuvaları felan yok

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Oxy iyi bir seçim olabilir ama sadece disk fren uyumludur.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben Team tavsiye ederim. Hem disk hem V uyumlu, sağlam hafif şık. Fiyatına göre çok iyi performans veriyor.

murat eker

Üye
Tepki
42
oxy için deltanın sitesinde hem disk hemde v fren uyumlu diyo yanlışlıkmı yapmışlar

ayhan b

Aktif Üye
Tepki
61
bende oxy aldım sadece disk fren uyumlu v brake yok,düz maşa ile kullanmayı düşünüyorum,sanırım 10 kg yakalıcam :))

Tepki
1
geotech oxy dün /13 eylül/ limangoda 750 tl idi normalde 950 tl imiş param olsa alacaktım.. sizce 0 almak uygunmuydu 750 tlye???