Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geotech Life Shimano Acera - internetten

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Yüksel Çiftçi tarafından paylaşıldı.

1. Yüksel Çiftçi

Yüksel Çiftçi Yeni Üye

Seviye:
    http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,4560,DeltaBisiklet,3543

Linkteki bisikleti almayı düşünüyorum fakat sitedeki bilgi iste bölümüne bir soru yazdım cevap almadım. İnternetten alışveriş yaparken siparişimizin kardo boyunu falan not olarak mı vermemiz gerekiyor? Hangi kadro boyları var ve ben ( 178cm) hangi kadro boyunu seçmeliyim?

Taksit avantajından yararlanmak için bu bisikleti hepsiburada dan almak istesem onlara kadro boyunu nasıl iletirim?

Eğer benimle irtibata geçmek isteyen bir bayi varsa bisikleti oradan da alabilirim
    Şimdiden çok teşekkürler..

2. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba,

Bu bisiklet tek kadro boyunda olması lazım. Yine de emin olmak için delta bisiklete telefon açarmısın. Aracı kullanma Hepsi burada yı boşver delta dan al derim.
    Kolay gelsin.

3. Sungur Çağırgan

Sungur Çağırgan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    geotech life aceranın 49 cm kadro ölçüsü olduğunu hatırlıyorum hatta sanırım 43 ve 46 da vardı...

4. Yüksel Çiftçi

Yüksel Çiftçi Yeni Üye

Seviye:
    Delta da taksit seçeneği olmadığı için aracı siteleri düşünmüştüm, yanlız sorun olacaksa aracılardan vazgeçerim.
    Birde 43-46-49 varsa hangisini seçmem gerekir boy 178cm (bacak boyum dize kadar 50cm kasığa kadar 90cm gibi..)

5. Sungur Çağırgan

Sungur Çağırgan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    life ın trekking tarzı bir kadro olduğu düşünülürse 46 ve 49 cm lik seçenekleri düşünebilirsiniz ama tavsiyem 49 olur