Geotech Kadrolar

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
kadrolar güzel ve fiyatıda uygun gibi teşekkürler zzyzx

Scudo

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
artık eski olan markasını vermek istemediğim, 1 yıl önce almış olmuduğum mtb bisikletimden gelen çıtırdan başlayıp çatırtıya uzanan seslerden sonra delta bisiklete gittim ve kadromu değiştirdim, bu gece deneme sürüşünü yapacağım olumlu olumsuz bir amatör olarak paylaşırım sürüş keyfini, ama daha önemlisi üretimin delta bisiklet tarafından yaptırılmış olması sanırım, kendilerini 3 aydır tanıyorum ve her problemimde duyduğum hallederiz abi- ve halletmeleri- ki problem sayısı oldukça az- nedeniyle kadrolara güvenim tam. aynı sesleri duyarsam yeni bir kadroya para vermeyeceğimi, delta bisikletin arkamda olacağını düşünüyorum. şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Teşekkürler böyle güzel sözler duymak bizi daha da güçlendiriyor.. Çok sağolun.. Kim olursa olsun ne almış olursa olsun.. Delta Bisiklet her zaman sizlerin ve spor severin arkasındadır...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bisiklet camiasına hayırlı uğurlu olsun diyorum. ulaş abi bu geotech'ın sadece kadro olarak değilde bütün bir bisiklet olarak satışı yapılacak mı acaba??

yasin cb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.568
Bende aldım bugün kadromu (race modeli), delta bisiklete bisiklet camiasına yaptığı bu hizmetlerden dolayı çok teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: ulas

marul

Üye
Tepki
0
arkadaslar selam
Bu kadrolara niyetlendim lakin anlamadığım bir sey var.
team ile race arasında fiyat farki cok az sizce nispeten sakin bisiklet kullanan biri olarak hangi kadroyu alayım ??

Bir de kimse kullandıktan sonra degerlendirme yapmamıs... Kadrolar nasıl?

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Evet fiyat farkı çok az. Her iki kadro da 7005 aluminyum. Race daha hafif. İşin açıkçası bana sorsanız hangisini alırdın diye ben kalırdım öyle :) Çünkü her ikisi de bir birinden çekici ve güzel. Gönlüm Race olanda aslında. Ama Team modeli de renk olarak hoş duruyor. Belki de kırmızı sevdiğimdendir.

Yorumlara gelince dünyaca ünlü bir çok markayı getiriyoruz. İnanın Geotech'lerden aldığım o güzel yorumları alamadım :D Demekki iy :) Ama kullandıkça yorumlar daha anlamlı olacak diye düşünüyorum..

Ayrıca bisiklet modelleri de önümüzdeki günlerde piyasaya giriyor

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Bence team ile race kadrolar arasındaki ağırlık farkının bir kısmı teamın üzerindeki vernikten kaynaklanıyo olabilir diye düşünüyorum.Sizlerin düşüncesi nedir ?

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
alt borudaki kalınlaştırma sağlamlaştırma yerlerine dikkat etmedin sanırım...

Kadroların en çok yük binen ve internette görebileceğin kırık kadroların %70-80 inin kırıldığı yerlerde 100 gramlık sağlamlaştırma var... ;)

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
zzyzx birşey sormak istiyorum corratec superbow kadro ayrıca satıyo mu delta?almayı düşünüyorum?

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
zzyzx teşekkürler mailine bakmadan sormuşum. üzüldüm ayrıca satılmadığına.ama almayı cok isterdim harika bi tipi var:)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Ercan haklı fark desteklerden kaynaklanıyor...

Yetkin, Corratec Super Bow kadrosu ayrıca satılmıyor

tesekkurler

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba su anda sadece M boyları var onlar da 17-18 "

ama daha sonra bütün boyları gelecek

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@zzyzx

Team modeli Kadronun ölçüleri Kron xc4000 17.5" ile aynı
(delta sitesinde yazan bilgiye göre)

Ulaş abi Team 18" in ebatlarını bir ara yazabilirsen çok sevinirim ;)

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
geotech race ksrodu aldım bende bianchi kadrosuda var ama geotech kadro çok daha kaliteli hemde çok hafif sizce hangi parçalar daha uymlu olur @zzyzx

deniz çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
195
geotech kadroya deore alltı malzeme kullanılmaması lazım yoksa kadroyu boşuna harcamış oluruz

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
ya bencede race modeli çok hoş mat siyah maşa ve komponentleride ona göre dizdinmi süper olur ve fiyatlar gerçekten makul seviyelerde artık bundan 7 - 8 sene önce lisedeyken başlamıştı bu merak ( o zaman hastalık derecesinde idi ) ve gerçekten merakımızı giderecek bu tip yerler yoktu ama gelinen noktaya bakıyorumda gerçekten çok güzel ve yorumlarınızı hayranlık ile takip ediyorum,bu süre zarfında bilgisayar merakı başladı ve harcamalarımın çoğu bilgisayara kaydı ama siteyi inceledikçe eski merakım beni gazlıyor ilerde işe girersem yeni bir bisiklet toplarım inşallah kadromda race olur şimdi deore lx (24 vites) li bir bisikletim var gerçi hala ilk günkü gibi