geotech kadro

Tepki
33
ben geotech team kadro almayı düşünüyorum fakat kadro boyunda sorun oluşabileceğini düşündüm.benim boyum 1.84 kadro boyu ise medium olarak geçiyor.benim boyumda olup da bu kadroyu kullanan arkadaşlar varsa bilgisini paylaşırlarsa sevinirim.örneğin sele borusunu en uç noktaya kadar çıkartıyorlar mı ya da düzyolda sürüş keyfi nasıl?

Scudo
Tepki
33
o zaman banada ya tam gelir ya da biraz küçük gelir.böyle bir soruyu sormamın sebebi şimdiki kadromdan çok çekmiş olmam.babam kendi boyuna büyük geliyor diye sele borusunu kesmişti ve sele borusunu çapından dolayı eskişehirde bulamamıştım bide üstüne bisiklet tam amortisörlü olunca binince küçülüyordu boyu. bu yüzden tedbirli davranıyorum ister istemez.parama göre en iyisini tercih etmek zorundayım.

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
@tarıkkk

team kadro size ölçü olarak uygun... kadroda bagaj bağlamak için yer yok fakat sele borusundan bağlanan bagaj sisteminden kullanabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Tarık Şengöz
Tepki
33
kadro boyunun uygun olmasına sevindim ama bagaj işi biraz düşündürdü neyse çaresini bulcaz artık

Ali Niyazi Duman

Daimi Üye
Tepki
79
sele borusundan bağlanan bagaz tipi konusunda pek bi soru işareti olmasın kafanızda çünki sağlamlık açısından bi farkları yok hatta kado ile bağlantısı olmadığı için kadronun ilgili bölgesinide yani arka bacaklardada deformeye neden olmayacaktır