Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geotech fold 20.2 mi b'twin tilt 700 mu?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında omergurbuz tarafından paylaşıldı.

1. omergurbuz

omergurbuz Yeni Üye

Merhabalar,

Katlanabilir bisiklet almaya karar verdim bana en uygun bisiklet turu oldugu icin. Ancak tilt 700 ve fold 20.2 arasinda kaldim. Birkac not:

1) tilt 700 - 1200 tl, fold 20.2 - 2000 tl
    2) tilt 700 3 vitesli, fold 20.2 8 vitesli
    3) tilt 700u katlamak ve acmak asiri kolay ve govde katlandiginda kilitlenerek katlanmis sekilde tekerler uzerinde rahat hareket ettirilebiliyor, fold 20.2 katlandiginda kilitlenmiyor, katliyken ilerletmek daha zor.
    4) tilt 700 2 ve 3. viteslerde ses cikarmaya basliyor, fold 20.2'de boyle bir sorun yok.

benim gordugum arti ve eskiler bu sekilde, istanbul gibi bir sehirde hangisini almak daha mantikli? Yardimlarinizi bekliyorum.

Tesekkur ederim!

2. drobgyn

drobgyn Yeni Üye

Adı:
    hakan
    Bisiklet:
    Tern
    Seviye:
    Anladığım kadarıyla 20" katlanır bisiklet bakıyorsunuz. peki neden sadece bu iki model? 2000 tl'ye çıkan bütçeniz varsa çok daha fazla seçeneğiniz var.

3. omergurbuz

omergurbuz Yeni Üye

Aslinda butcem 800 TLydi, baktim pek dogru duzgun secenek yok bu fiyatta, 1200e yukseldi. Aslinda butcem 2000 TL degil ama pazarlik ve taksitle halledebilirsem edicem. Ya da tilt 700 alip kurtulucam :) Baska ne onerirsiniz ya da bu ikisi arasindan birini tercih etmem gerekse hangisi olmali?