Geotech Expert

Tepki
18
S.a Arkadaşlar yeni aldığım kadromun furç takımını kadroya monte ettim yalnız kadronun altındaki kısımda boşluk var ne kadar sıksamda olmuyor boşluk normalmidir yoksa parçalar eksikmi ?
Teşekkürler :eek:

Scudo
Tepki
18
156 tl delta bisikletten aldım yolladıkla furç takımının alt ve üst tarafları aynıydı eski bisikletimin furç takımını sökerek karşılaştırdım ve alt tarafın farklı olduğunu gördüm, değiştirdim .
Teşekkürler ...

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@Umut COŞKUN

hiç bir kadroda boşluk denen birşey duymadım olacağınıda zannetmiyorum zaten :D :D furçlarda sorun vardır kesin :)

feyzi can

Üye
Tepki
0
merhaba beyler bianchi champion yol bisikleti arıyorum !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :D

yiğit_kara26

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@feyzi can

arkadaşım yanlış yere yorum yazmışsın anlaşıan forumda yenisin

sana yardımcı olayım :

alttaki mavi yazıyı tıkla
tıkladıktan sonra ordan kendin halledersin zaten başlık yazan yere BİANCHİ CHAMPİON bisiklet aranıyor yazacaksın altındaki mesaj yerinede aynısnı yazacaksın ondan sonra msn adresini veya telefon numaranı yazıp yeni konuyu gönder yazısını tıkla onlar sana ulaşırlar yeni üye olduğun için en kolay iletişim yolu bu :)

(link)

iyi forumlar

Serdar's Bike

Aktif Üye
Tepki
36
İsim
Serdar
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Fuji
Aynı kadroyu kardeşime almıştım. Kadroyla birlikte gelen furç takımı kaliteli değil, iyi bir marka ile değiştirmeni tavsiye ederim.

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
Furş ta bir parça eksik olabilir alt yüksük v.s.
2- Kasronda takarken kasacak şekilde çapraz montelenmeye çalışılırken kadroda çatlak olumuş olabilir .

son olarakta bu söylediklerimden kaynaklı değilse o zaman kadroya furşu takarken araya kola kutusunun kes ve araya sıkıştırarak dene

Teşekkürler

Tepki
19
Aslında siz takarken furç takımını altınıda üstünüde aynı malzemeden 1 kere kullanın bende geotech'im vardı bende ilk kez taktım furç takımını aynen dediğim gibi denersen sevinirim