Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geotech Energy ve Bisan Eldorado

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Tigris tarafından paylaşıldı.

1. Tigris

Tigris Yeni Üye

Merhabalar bu bisikleti deltanın net sitesinde gördüm ve çok hoşuma gitti fiyatıda çok iyi geldi (246 lira)

ama aklıma takılan yerler var şimdi ben yıllarca bisan eldorado kullandım ilk bisikletimdi ve hiçbir sorun çıkarmadı ne bir vites ayarsızlığı ne paslanma ne fren hiçbir sorun çıkmadı şimdide korkuyorum acaba alcağım bisiklet bana teknik sorunsuzluk açıdan eski bisikletimi aratırmı diye evet ne diyorsunuz sizce bu bisiklet karşılarmı bisan eldoradoyu (fizik olarak kıyaslama yapmayın bisanın hantal olduğu malum)

2. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    donanım olarak da Energy modeli çok daha üstün ayrica cok daha hafif..

3. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Bu birazda kullanıcının becerisine bağlı.Görünüyoki bisanla yıllarca sorunsuz ve mutlu bir şekilde zaman geçirmişsiniz.Daha üstün parçalarla donatılmış bir bisiklette problem yaşamanız imkansız gibi bişey ;)

4. jimi1984

jimi1984 Kıdemli Üye

Seviye:
    Geotech alırsanız bisandan çektiğiniz eziyeti anlarsınız :)
    Problem çıkarmaz diye düşünüyorum diğer arkadaşlarında dediği gibi daha üstün donanım daha zevkli sürüş daha uzun kullanım...
    Ben 2 ay demir döküm bir bisikletle gezdim tozdum hakkını asla yemem :) Ama sonra kaliteli bir bisiklet alınca aradaki bariz farkı gördüm..
    İnşallah sizde bu farkı yaşarsınız... iyi akşamlar :)

ulas bunu beğendi.