Geotech Corsa Yol Bisikletim

Scudo

dogan avcı

Aktif Üye
Tepki
90
Merhaba,

Bisikleti alalı bir süre oldu sanıyorum. artık bisiketle ilgili yorum yapılabilir diye düşünüyorum. nedir son durumunuz? memnun musunuz? bende de dağ bisikleti var corratec ama çok kararsızım. bir tane de yol mu alsam (uygun fiyatlı olması lazım kesin/ sizin almış oldugunuz uygun) yoksa corratec i satılıga çıkartıp daha üst model birşey mi alsam diye düşünüyorum. açıkcası sizinki bütçeme uygun..yorumlarınızı bekliyorum.
selamlar.
d.a.

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

adem er

Daimi Üye
Tepki
143
slm... bsikletin aynısından almak istiyorum ama yol gidişi nasıl tam bilemiyorum... tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz...
tekumut1@hotmail.com

Tepki
40
Bisiklet
Sedona
bende kararsız kaldım. SALCANO XRS 800 yada GEOTECH CORSA arasında kararsızım. İşe gidip gelmek için kullanacağım. Hafta sonlarıda günü birlik turlara katılmak için kullanmak istiyorum. Sıkıntı yaşamak istemiyorum. Açıkçası bisiklet konusunda tecrübe sahibide değilim. Bu yüzden başlangıç için sorun yaşamayacağım bi bisiklet arıyorum. Bisikletten pek anlamadığım için 2.el de almak istemiyorum. Fakat ümit race bike olarak çok uygun fiyata buldum. Çok kararsızım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Emre Alp Özkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
114
öncelikle hayırlı olsun. çok güzel ve memnun musunuz? bir ara çok düşündüm alsam mı almasam mı diye.

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti