Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geotech corsa yol bİsİkletİ - hakkinda

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Erman Öztürk tarafından paylaşıldı.

1. Erman Öztürk

Erman Öztürk Üye

Seviye:
    Merhaba kardeşlerim;

Uzun zamandır bisikletime binemedim, rahatsızlığım vardı kıştı vs. 3-4 ay falan oldu. Bu süre zarfında resmen eridim gittim çok özledim bisikleti. Asıl paylaşacağım konuya geliyim: CityBike diye tabir edilen bisiklet kullanıcısıyım fakat her zaman içimde yol bisikleti sevgisi olmuştur ve içten içe istemişimdir. Bir firmanın eskiyi getir yeniyi götür kampanyası olduğunu öğrendim, bendeki biisklet Salcano City Sport, malum maddi imkanlarıda zorlamak istemiyorum en uygun hangisi diye sordum 899 tl ye geotech corsa var dedi. Bu bisikleti eminin benden daha iyi bilen vardır ve tecrübeli arkdaşlarımında yol bisikletine başlama arefesinde bana yapacakları tavsiyelerine ihtiyacım var.

İlginize teşekkürler.

2. yusuf tunçer

yusuf tunçer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    iyi bir bisiklet olmadığını düşünüyorum 1000 liraya carraro 915 dambıez alabilirsiniz düşük bütceyle başlamak için geotechin vites kontrolleri gidonun üzerinde gidon boynunun yanında vites değiştirmek için elinizi sürekli oraya götürmeniz gerekecek sırf bunun için eleyebilirsiniz diğer bisiklette dual controler sistem var fren kolu hem fren hem vites. Diğerine göre sora sistem için aradaki 100 lira hiçbişey ama eskiyi getir kampanyasından yararlanmak istiyorsunuz kampanyayla cebinizden daha az para çıkar :)

Erman Öztürk bunu beğendi.
  3. ATiCO

ATiCO Kıdemli Üye

Adı:
    Atakan K.
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bence 916 d'ambiez daha iyi biraz para daha biriktirirseniz sizi bayağı goturur cunku bisiklette sora nin ustu ve 105 in bir alti olarak compologo xenon var vites ve fren sistemi var ve maşasida carbon galiba

Erman Öztürk bunu beğendi.