Geotech Bulls'un Alüminyum kadrosu

Kaan KOTAN

Üye
Tepki
1
Öncelikle herkese selamlar . Ben Kaan. Forumda yeniyim. Şu anda Coranna marka (Ümit Bisikletin bir alt markası) G-Force model bir bisiklete sahibim. Kendime bir yol bisikleti almak istiyorum. Siteye baktım yeni başlayanlar için çoğunlukla Geotech Bulls önerilmiş. Benim bütçeme de az çok uyar. Ama şunu merak ediyorum. Alüminyum kadro ve maşa yeterince sağlam olur mu?

• Beğen
Tepkiler: alper öztürk
Scudo

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
adamlar 660 gramlık karbon kadrolarla o kadar yarış koşuyorlar bence bu aliminyumda en az o kadar dayanıklıdır yani yol bisikletiiçin oldukça iyi ama ben bulss ların vitesine pek güvenmiyorum

• Beğen
Tepkiler: alper öztürk

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
bulls çok ağır kendim inceledim 1000tl ona vereceğine biraz daha biriktirip 1500-1800tl arasında cannondale, specialized gibi markaların harika bisikletleri var

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Geotech Bulls bana çok gereksiz bir bisiklet gibi geliyor. Hem ağır, hem de tasarımı oldukça çirkin.

Şuan forumda, 5-6 konu aşağıda "Drag Blade" konusu var. Orayı incelerseniz, hem fiyatının bu dönemde Geotech'ten daha ucuz olduğunu göreceksiniz, hem de bu bisikletle dünya turu yapmış bir adamın fotoğraflarını.

Bence, o bisikleti almak çok daha mantıklı. Hem görüntü olarak, hem de fiyat olarak daha avantajlı :)

alper öztürk

Aktif Üye
Tepki
79
evet bunun hakkında bende yeni konu açacaktım fakat arkadaş daha erken davranmış. bende yeni bir yol bisikleti alıp müsabakalara girmeyi planlıyorum. yol bisikleti için ilk olarak banada geotech bulls u önermişlerdi. fiyat olarak diğerlerinden daha uygun ama diğerleri kadar sağlammı? bunu bende merak ediyordum.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
bulls'un kadrosu yine idare eder ama üstündeki parçalar vs gerçekten o fiyatı haketmiyor..Drag blade'in soralı ve 9'lu modellerine bakın derim..

Tepki
15
ARKADAŞLAR CARRARO 914S D'AMBIEZ NEDEN BU KADAR UCUZ???

Kadro YOL ALÜMİNYUM 480-510-540-570mm
Maşa KARBON ICA70
Çatal Yatağı NECO SEMI INTEGRE
Gidon DÜZ ALÜMİNYUM SPORT CARRARO
Gidon Boğazı ALÜMİNYUM AÇI AYARLI CARRARO
Fren ALÜMİNYUM SİYAH
Krank Takımı ARROW-330 52X42X30 ALÜMİNYUM SİYAH
Arka Vites SHIMANO RD2300
Ön Vites SHIMANO FDR443
Vites Kolları SHIMANO STR221
Arka Dişli SHIMANO CSHG50 - 8 VİTES 12-25
Lastik SCHWALBE 700X23C 23-622 LUGANO PATLAMAYA DİRENÇLİ