Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

"geotech Bouncer Dırt Jump Kadro" Yardım

Konu, 'Kadrolar' kısmında ufuk gunbal tarafından paylaşıldı.

1. ufuk gunbal

ufuk gunbal Yeni Üye

Arkadaşlar bu yaz yeni bir bisiklet toplamak istiyorum gözüme bu kadro çarptı fiyatı da kadroya verebileceğim son noktada acaba bu kadroyu kullanan veya daha önce kullanmış olan var mı nasıl bir kadrodur sele borusunun eğimi gözüme takıldı bide sanki biraz ufak gibi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. onur öcal

onur öcal Üye

Seviye:
    güzel bir kadro fiyat olsun sağlamlık olsun. street trail amaçlı kullanıcaksan ideal.sele borusuun eğimi nedeniyle öle büyük turlar için uygun deil bu benim görüşüm . kadronun üretim amacı hoplayıp zıplamak zaten.

3. egehan

egehan Kıdemli Üye

Seviye:
    STREET/DJ Olarak en uygun kadrolardan biridiri sağlamlık/hafiflikte iyi fiyatı zaten çok iyi sanırım 6 yılda kadro garantisi veriyodu ama tam bilmiyorum şuan alırsanız pişman olmayacağınız kesin 24" ve 26" teker boyu takılabilmeside ayrü bi güzellik :)

4. Furkan Ünalan

Furkan Ünalan Yeni Üye

Seviye:
    Kadro bende var 24 ve 26 uyumLu 6 yıL kırıLmama garantisi var istedigin kadar hopLa zıpLa kıramazsın zaten triaL street için tasarLanmış tavsiye ederim eger aLıcıysanda cok uygun fiyata sıfır geotech bouncer dirt jump pro kadro satıyorum reqante@hotmail.com ekLersen yardımcı oLurum .