Geotech bomber downhille gelistirme ???

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
Merhaba arkadaslar ben 2 yıldır gt bomber downhill kullanıyorum bisikleti hafifletme ve gelistirme acısından
Neler yapabilirim özellikleri

Ürün Açıklaması:
GEOTECH BİSİKLETİN ÖZELLİKLERİ
ÇİFT AMORTİSÖRLÜ
ÖN AMORTİSÖR 130 MM SR SUNTOUR DURO
SHIMANO ACERA VİTES DONANIMI
DA17 ÇİFT KAT*ALUMİNYUM JANT*NOT:bir jant da 19 ile degistirildi
ÖN FREN TEKTRO DİSC
SR SUNTOUR AYNAKOL
İNİŞ VE ARAZİ BİSİKLETİ
GEOTECH AĞIRLIK 15 KG

Büyük ihtimal frenleri tektro hidrolik yapıp vites sistemini deore ile degistiricem

Scudo
Tepki
1
benim bildiğim Downhill dediğin ağır olur ki tepe aşağı inerken daha çok yerçekimine kapılsın yoksa koca bir taşa takılıp tepetaklak olursun mazallah, bence hafifletme ki senin bisiklet normal bir Mtb ağırlığına yakın zaten.. benim yakından inceleme fırsatım olan 2 downhill bisikletide (Specialized Demo ve Big Hit) 20 - 25 kg civarıydı..

Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
345
Bisiklet
Scott
amortisör sistemin düzgün çalışıyorsa problem yok mesela benim çift amortisörlü bisikletimin ön amortisörü girmiyor. bunları kontrol et iyi çalışsınlar yeter bence

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
Benim de bir sorunum yok ama genelde yolda kullanıyorum fren sistemini tektronun hidroliklerinden vites sistemini de deoreyle değiştirsem nasıl olur sizce bir de tektro modeli söylerseniz fiyatiyla

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
Büyük ihtimal on arka tektro draco fren yapıp viteskollarini shimano deore ile degistiricem on arka aktarıci acera sizin görüşleriniz neler Franco'ya alternatif varmı