Geotech Bisiklet Çalındı

adm coach

Daimi Üye
Tepki
537
:( Ankara Emek Mah.oturan Baskentsporlu Akif BOZKURT'un GEOTECH,OXychen marka yarış bisikleti Apartman içerisinden çalınmıştır..Belli özellikleri,Shımano sora ve tıagra,vites kompenantları,sora fren vite elcekleri,rims jantlar,üzerindeki lastikler,Maxis detanör ince lastikler,siyah renkte,Bu bisikletten Ankarada şu anda 2 kişide bulunmaktadır,görüldüğünde muhakkak tanınacaktır..bunlardan birisi Geotech'in sade görünümünden uzakta olacak kadar renklidir.kaybolan bisiklet,siyah bildik geotech'tir..görenlerin,
0506 216 43 91 veya 0532 658 77 21 nolu telefonlara bildirmeleri,,rica olunur,,gerekli görürseniz şayet en yakın emniyet görevlilerine'de teslim aldırabilirsiniz..
Teşekkürler...

Scudo

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
geçmiş olsun emin ol senin kadar üzüldüm, bu herifleri yakalyıp ibreti alem için neyse umarım kısa zamanda bulursun bu tür durumlarda kafaya takıp bu olayı hiç durmadan dolasıp aramak lazım sonuçda 2 tane var bu bisikletten ve çalanların parçalayıp satacaklarını düşünmüyorum mutlaka birisi görecektir.
tekrar geçmiş olsun
Alp ASLAN

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
geçmiş olsun...

bu aralar çoğaldı bu işler galiba... Allah herkesin malını-canını muhafaza etsin...

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Çok geçmiş olsun gerçekten umarım bulursunuz.:eek: bu arada resmi varsa eklerseniz ve konuyu tanışma/iç anadolu bölgesine açarsanız daha faydalı olacağını düşünüyorum.

dkilly

Üye
Tepki
12
otogarları da tutmak lazım çalan adam (adam dememek lazım ama) başka şehre gönderebilir. bir de resim koysanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Eğer bisikletin üzerinde çok iyi parçlar varsa çalan adam muhtemelen satmaz. Bisiklete binmek ister. Ama çalan kişi gerçek bir hırsızmı yoksa admın biri bisikleti beğendiği için mi? çaldı. 2. ihtimal olursa bulma şansın daha yüksek.