Geotech Ascent

Tepki
7
Öncelikle merhabalar;

Bisikletle ilgili başlıkları okudum ve mesajları araştırdım.

Bir iki arkadaşımız toplamasını kendisi yaptığından sorunlar yaşadığını anlattı.
Model incelemelerinde de Ascent için yazılan olumlu görüşler hoşuma gitti ama kısa bir denemeyle uzun bir kullanım farkettiğinden tekrar sormak istedim.
Bu modelden edinmek istiyorum ve delta bisikletten kargoyla alacağım. Nasıl bir durumda geliyor. Kendim toplamayı bilmediğim için bir bisikletçiye mi toplatmalıyım? Ve uzun süredir kullananlar bisikletlerinden memnun mu? Şimdiden teşekkür ederim :)

Scudo

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
öncelikle merhaba iyi bir seçim yapmışsın ben bu sabah sirkeci deltan ascent in disk frenli olan modelini teslim aldım. henüz eve gelmiş sayılırım öncelikle delta elemanlarına burdan teşekkür ederim gerçekten bisikleti dükkandan çıkartmadan önce tüm ayar ve teknik konularla titiz bişekilde ilgilendiler çaylarınıda ziyadesiyle içtim.sirkeci beyoğlu cihangir kabataş beşiktaş üsküdar hattından evime geldim en son 15 yıl önce bisiklete binen birisi olarak bisiklet teknolojisinin de muazzam bir şekilde illerlediğini hissetim çok rahat ve konforlu bir sürüş vitesler inanılmaz rahat kilitlimaşa cok hafif ve yol tepkisi muazzam 13,5kg olarak geçiyo bisikletin ağırlığı bana cok hafif geldi ve cok memnun kaldım. tabi bu işin profesyöneli değilim ama ilgi alaka ve bisikletin kalitesi bu küçük turumda kendimi iyi hissetmi sağladı.

Tepki
9
merhaba yeni konu açmayayım dedim

pazar günü ascent kadro aldım bir hevesle işin kötüsü hem toplama konusunda fazla bilgim yok vede elimde kadrodan başka sele borusu, kelepçesi, gidon ve gidon boğazı var yani yolun daha başındayım
(link)
bu linke bir göz atarmısınız fiyat nasıl. çok üst düzey bir bisiklet istemiyorum şimdilik
değerli fikirlerinizi bekliyorum

Tepki
9
arkadaşlar

alexrim dc19 jantlar doere göbekler 175 tl
shimano orta göbek 23 tl
kople shimano acera firen ve vites seti ( aynakol+8li ruble+v fren ayakları ) kmc zincir 160 tl
sr suntour maşa ( sertlik ayarlı ) 55 tl

413 tl fiyat verdiler
sizce uygun mu