Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Geotech Ascent

Konu, 'İkinci El MTB Bisikleti - Yedek Parça' kısmında meting tarafından paylaşıldı.

1. meting

meting mg

Adı:
    metin gençalp
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Bisikletim Şubat 2014'te Kadıköy Delta bisikletten alınmıştır. Kadro boyu 46cm, M beden'dir. Üstüne; Avid juicy3 fren, Truvativ hussefelt aynakol, alivio sağ vites kolu, Geax 26x20. lastık, flat pedal, vidalı elcik gibi yükseltmelerde bulunuldu. Lastikler çoğunlukla asfaltta kullanılmıştır, herhangi bir sorunu bulunmamaktadır, daha uzun yollar katedebilecek durumdalar. Avid juicy3 frenlerimin balatası yeni sayılır.(1 cift fazladan balata vereceğim.), Yağ değişimi ve bakımı Beşiktaş yapılmıştır, çalışmasında hiç bir sıkıntı yoktur. Teker setinde çok az bir akort kaçıklığı vardır, ihmal edilecek kadar az.(Ciddi alıcılara video ve ayrıntılı fotoraf atabilirim.) Kadromda herhangi bir ezik, çatlak yoktur. Sadece boya çizilmesi mevcuttur resimlerde gözükmektedir. Bisikletin güncel fiyatı 1000TL'dır. Üzerine eklediklerimle 700 TL istiyorum. Sonradan eklediğim parçaların yanına (*) işareti koydum. Bisiklet şuan Beşiktaş/İstanbul'dadır. İstenilen şehre kargo ile gönderebilirim. Bisikletin üstünde juisy3 frenler var. İlk fotorafta gözüken siyah frenler deneme amaçlı takılmıştır.

Fiyat:700TL Tel: 0 536 336 1018 Kargo alıcıya aittir.

NOT: Aynakol 2 yaprak diş bulunmaktadır. Ön vites ve kolu, yeni hussefelt aynakola yakışmadıgı ve gerek duymadığım için takmadım. Elcikler siyah renge boyandi. Şuan siyahlar.

Marka, model: Geotech Ascent
    Kadro: Geotech 6061 ultra light kadro, (46cm, 18inç)
    Ön amortisör: Sr Suntour
    Aynakol: Truvativ Hussefelt 2.2 (24-32 Diş) *
    Fren Seti: Avid Juisy 3 Hİdrolik Disk Fren*
    Lastık: Geax saguaro 26x2.0 *
    Arka akrarıcı: Shimano Alivio
    Arka vites kolu: Shimano Alivio 8'li *
    ÖN vites ve kolu: Yok
    Ruble: Shimano Cs HG-50 8i (32-11 Diş)
    Ön-arka göbekler: Quando
    Jant: Geotech
    Pedallar: Flat pedal *

2. meting