Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

geotech ascent agırlık hatası

Konu, 'Geotech' kısmında Alkan Koç tarafından paylaşıldı.

1. Alkan Koç

Alkan Koç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    slm arkadaşlar geotech ascent kullanıyorum bisiklet deltanın sitesinde 13.5 kg olarak gösteriliyor, benim değiştirdigim parcalar aynı alette tarttık parcaları toplam 1.7 kg kazanmıs olmam lazım jant:400 gr maşa:900 gr fren ve rotor:400 gr ama şu an bisiklet 14,7kg geliyor bu bisikletin sitede belirtilen agırlığı yanlısmı acaba

Deniz ve berat cansız bunu beğendi.
  2. berat cansız

berat cansız Üye

Seviye:
    aynen bısıkletın agırlıgı sıtede yanlıs delta bısıklet yetkılılerınden duzeltılmesını talep edıyoruz...

Alkan Koç bunu beğendi.
  3. Alkan Koç

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    yok deniz bey direk kendim tarttım fabrika verisi deil yani 1.71 geldi eskisi 2.63 geldi sadece hidroliklerden ne kadar indiginden emin deilim ama elimle bakdıgımda baya fark vardı jant seti ise 1.95 geldi eskisi 2.39 geldi

4. Alkan Koç

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    az önce bisikletciye evdeki dambıl ile gittim 0.5, 1, 2.5, 7.5 tarttıgım agırlıkları terazi doğru tartıyor yani maşa 1.71 kg

5. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Sevgili arkadaşım, Bende de Geotech Street var. Delta'nın WEB Sayfasında yeni modeli var (7005 Alloy Kadro) ve 13 kg. görünüyor. Benim bisiklet 2009 model ve sanırım Cr-Mo alaşımlı çelik kadro. Ancak emin değilim. Şu kadarını belirteyim, benim bisikletim kesinlikle 13 kg değil. 15'in üzerinde olduğunu tahmin ediyorum. Bir de ben arka taşıyıcı üzerine çocuk koltuğu ve gidona 2 adet ayna taktım kiiiii, özellikle yokuş aşağı inişlerde kendimi Mercedes S600 kullanıyormuş gibi hissediyorum :) Saygılarımla...

ibrahim m yaradilmis ve Alkan Koç bunu beğendi.
  6. Abdülhamit TOPÇU

Abdülhamit TOPÇU Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sitede belirtilen kadro boyu muhtemelen S içindir. eL Tartısı ile tartıyorsanız ağırlığın ortalı olmasıda önemli. Yani bisikletin iki ucuna bir ip bağlayıp ortasından ölçebilirsiniz.

7. Alkan Koç

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ben en son gecen gurupta bi cocuk aldı digital terazi ile tarttık 16.2 kg geldi 18" boy eğerki s ile 18" arasında 3kg oynuyosa bişe diyemiycem hayır benim anlamadıgım insanları kandırarak nereye varabilirler?

8. a.rezak inal

a.rezak inal Üye

Seviye:
    geotech ascent modelin bende kullanmıştım.bu fiyata 13,5 kg bisiklet diye hava atarken,bi arkadaş daha ağır olması gerektiğini söyleyince merka edip tarttık ve 15,3 kg gelmişti.tabiki tartı farkı vb olabilir ancak bu modelin 13,5 kg olmadığı kesin.

9. Deniz K.

Deniz K. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Yetkilisinin cevap vermesi gereken bir konu.