Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geotech Air Hakkında

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında sonEr´´ tarafından paylaşıldı.

1. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selam , arkadaşlar yol bisikletine heveslendim ve mtb'mi geotech air yol bisikleti ile takas yapmaya karar verdım.Takasa gırmemdekı en buyuk neden sureklı mtbyı asfaltta kullanmam ve satış ile uğrasmak ıstememem.Ama yinede sizlere danısmayı dusundum.Bısıkletin kadro boyu 54cm , kompenant olarak sora donanım var , sti kollar ve 2x9 vites sistemi var.Jantlar ise wienman ama modelını tam bılmıyorum.Kullanım alanım full asfalt ve yarış vs dusunmuyorum...Tek ıcıme sınmeyen kadronun tasarımı arka ucgen bıraz uzun ve maşanın gectıgı borunun boyu kısa sizce bu ozellıkler konforlu bır surus sağlarmı ? Bu arada yaşım 17 ve boyum 182 kılom 65 / 70 arasında .....Yardım eden ilgilenen herkese teşekkürler , cevaplarınızı beklıyorum

2. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Sıfır kutusunda de-monte olarak bir tane olacak elimde yarın.. Bakalım neymiş bu.. Satmayıda düşünebilirim..

sonEr´´ bunu beğendi.
  3. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ewt sahibindende gordum onu adam daha kutusunu bıle acmamıs :in: Takas ıstersenız yapabılırız ama :p Gercı ugur yılmaz ısımlı arkadas ıle anlastık gıbı ama ben yıne kullanıcılarının yorumlarını almak ıstıyorum..

4. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Evet işte o benim oldu.. Tek sıkıntım taa Leventten Maltepeye nasıl getireceğim.. Orda bir arkadaşım oturuyo.. Belki ona birakırım sonra almak için..

:rolleyes:

sonEr´´ bunu beğendi.
  5. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Eee son durum nedir ? :p , Arkadaşlar kullanıcı yorumlarını 4 gozle beklıyorum :in: İyi forumlar