Genel grev gununde bisikletciler de GREVde.

Tepki
17
Bisiklet
Trek
Etkinligimize herkesi bekliyoruz yol uzerinden katilabilirsiniz. Veya belirli noktalarda bulusup yol uzerinden beraber hareket edebiliriz.
Bisiklet veya kendi ustunuzde Turk bayragi bulundurmak zorunludur!
5 Haziran Carsamba gunu Kucukcekmece Meydan'dan saat 1 de hareket edilip sahil yolundan gidilicektir.

Facebook Sayfasi
(link)

Scudo

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
Konu ile ilgilisi olmayan mesajlar kaldirilmistir. Lutfen ilgili konu basliklarinda yorumlarinizi paylasin...

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bende katılmak istiyorum. Zeytinburnuna metro ile geleceğim, oradan bisiklet yolu ile sahile ulaşacağım. Sahilde ki bisiklet yolu üzerinde sizi beklerim.

Yalnız bir şeyi merak ediyorum. Epey uzun bir mesafe bisiklet süreceğimden Ay yıldızlı normal bir t-shirt giymek rahat olmayacaktır. Evde bayrak var ama bisiklete takılacak kadar ufak da değil. Ne tavsiye edersiniz ? :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Grubu kaçırdım maalesef.
Zeytinburnun dan katılmak için evden çıkışım geçti, ben de Galata köprüsünde yakalarım diye düşündüm. Köprünün orada bisikleti elime alarak yavaşca köprüyü geçtim ama grup gelmedi. Yavaşca Beşiktaşa gideyim dedim gittim halen gelmedi. Meydana çıkayım belki oradadırlar dedim çıktım ama 2-3 bisikletli hariç bisiklet yoktu. Geciktiniz galiba