Genç bisikletçiler aranıyor . . .

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Merhaba Emrah abi.Bu konuyu gormeden once size mail gondermıstım.Ve cok nazık bır sekılde katılacabılecegımı soylemıstınız.Tesekkurler.
Bende yaklaşık 5 yıldır bısıklet sporuyla ugrasıyorum.1 yıla yakında Lisanslı sporcuyum.Şimdi ben yatılı okuyorum.İkamet yerım İstanbul.Okumakta oldugum şehir ise Bursa,yine yakın bır sehır.Acaba bu takımdakı durumumu zedeler mı?
Eğer hiçbir sıkıntı olmazsa takıma katılmak ıstıyorum.Ayrıca 17-18 temmuzda ki Bursa MTB Cup'a katılmayı dusunuyorum.

MSN: aykts@istanbul.com
E-mail: ayktsbs@gmail.com

Scudo

fatih gul

Forum Demirbaşı
Tepki
118
@Aykut Subaşı

Kusura bakmayın konu dışına çıkıyorum ama o tarihte bende Bursa'da olacağım.
Söylediğiniz MTB Cup'a lisansı olan herkes katılabiliyor mu?

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Eğer 1993'ten büyükseniz(1992-1991-...) UCI lisansına ihtiyacınız var şayet 1993'ten küçükseniz(1994-1995-...) normal lisansla katılabılırsınız.

Alpish

Üye
Tepki
12
93 doğumluyum, fazla yarış tecrübem yok.en son kaçkar yarışlarının 3 etaplık serisine katıldım.kendimi çok daha fazla geliştirmek istiyorum.irtibata geçicem, umarım Atilla bisikletten tam destek alırım

kemal mama

Üye
Tepki
28
Bende Yeniyim Ama Antalya' danım Yarışlara Katılmak istiyorum Ve Bir Takım Dostumun Olmasını İlgilenen Dostlara TEşekr ederim :) Yeniyim daha Corratec Motion Aldım 6 gün oldu :) ii günleR Saygılarımla

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
Bu, sizin olaya ciddiyetinizi gösteriyordu ki ben o ciddiyeti göremedim. teşekkür ederim.

Tepki
2
merhabalar oncelikle bu firsati bize tanidiginiz icin cok tesekkur ediyorum,bu arayip da bulamadigim bir seydi.Kesinlikle katilmak isterim ve aradiginiz kriterler nelerdir ve katilmak icin ne gerekiyorsa bunlari konusabilmek icin yakin zamanda sizinle iletisime gecip magazaniza gelmek istiyorum.Fakat ben henuz yeniyim bu forumda ve acikcasi cok da bir bilgim yok ancak daha once tecrubem olmamasina ragmen yol bisikletine inanilmaz derecede ilgim var.Yine de aranizda yer almayi cok isterim

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
@alpinist63

Konuya ciddiyet olarak bakıyorsan forumdan değil takım sitesinden irtibat kurman gerekiyor;) bunun haricinde takıma başvuru yapmak ve bilgi edinmek isteyen arkadaşlar lütfen alttaki linki takip ederek takım sitesinden irtibat kurunuz.

Saygılarımla.

Atilla Bisiklet Takımı
Yol Bisikleti Takım İdarecisi
Takım Mekanisyeni

(link)