Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gemlik'ten selamlar

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında kenan şenyurt tarafından paylaşıldı.

1. kenan şenyurt

kenan şenyurt Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Merhabalar,

ben kenan şenyurt. Bursa gemlik'te oturuyorum yaşım 33 uzun bir aradan sonra ilk bisikletimi salcano astro 212 hd 'den yana kullandım..

1 aydır düzenli pedal çevirmeye başladım.. Gemlik'te olup iznik turu atmak isteyenler var ise yoldaş olabilirim. bursa'dan yalova istikametine gelen iznik turu yapmak isteyen arkadaşlara katılabilirim...

herkese keyifli pedallamalar...

2. aytacepik

aytacepik Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhabalar. Ben de yaz aylarında (Temmuz-Ağustos) genellikle Gemlik'te oluyorum. Uzun aradan sonra yeni başladım. Kondisyonum henüz yeterli olmayabilir ama müsait olursak sizinle de turlamak isterim.

3. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Gemlik Sunğipek'te doğdum ben. Gemlik sahilinde büyüdüm yani. Yanınıza gelemesem de Gemlik adını duyunca içim titriyor.

4. Ali Nihat GÖRAL

Ali Nihat GÖRAL Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kenan kardeşim ben de Gemlik'te Yeşilırmak Dersanesinin arasında Mızrak Gümrükleme'de çalışıyorum.Yolun düşerse beklerim.Bursa'da oturuyorum ama bu tarafa(Gemlik)tur yaparsam sana da yazarım, birlikte turlarız.

5. sezaik

sezaik Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    2 arkadaş geçen pazar günü o turu yaptık, gayet güzel oldu. Araba ile Gemlik Özdileğe kadar geldik sonra pedallara asıldık. tüm gölü turladık ve orhangazi tarafından çıktık. km saatim 110 km yi gösteriyordu, süre ise 5 saat 15 dk. Yalnız değinmeden edemeyeceğim, izniğe giderken eriyen asfalt bizi yordu, lastikler resmen yola yapışıyordu. yorucu ama güzel birgün oldu tavsiye ederim. Arada yediğimiz dutlar ve nektarin şeftaliler için iznik halkından helallik istiyorum :).

h.kemala bunu beğendi.