Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gemlik Umurbey ( İlk Tecrübem )

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Özcan Çömez tarafından paylaşıldı.

1. Özcan Çömez

Özcan Çömez Aktif Üye

Seviye:
    Forumda aranızda yeniyim ve yaklaşık 6 senedir bisikletle irtibatım kesilmiş vaziyette. Üni hayatı falan derken anca evime geldim ve Bisikletin benim için bir ihityaç oldugunu farkettim ve zaten severek kullandığım bir spor aletiydi eskiden. Ve forumda bütçeme uygun olarak, kaliteli bisikletin sıfırını alamiyacağımı düşünerek Forumda Ahmet YILDIZ arkadaşımızdan Sedona 711V aldım ve forumda takıldıkça kendimde Tur yapma isteği uyandıgını farkettim ama kondisyonum gerçekten Yerlerdeydi :) Neyse sabah iş yerinde karar aldım akşam eve gidince Umurbeye çıkıcaktım. Ve akşam eve geldmim yemeğimi yedim ve Besmele dedik yolumuza çıktık. 1 saatlik bir yolculuktu ve bayır yukarı olduğu için epeyce zorlandım yer yer durdum, suratımdan nasıl ter aktı anlatamam, Amatörce ilk yolculuğum buna göre değerlendirirseniz sevinirim. yolda 5 köpekle karşılaştım :) hele biri bayağı tırsıttı beni akşam yemeğini benimle tamamlicaktı :) kangal gibi birşeydi Allahtan bahcedeydi. gerçi boyuda kapı boyundaydı. direk pedalladım :). Neyse Resimlere geçelim.

Çıkacağım yer olan Umurbeyin gemlikten Görünüşü

Umurbeye Yaklaşırken ve Gemlik Körfezi sizlerle

Umurbey Belde sınırı

Umurbeye tam çıkamadım yolumu Doberman kapattı. yokuş çıkacağım için başka yerden tırmanayım dedm ancak yukarı yol yokmuş Geri dönmek zorunda kaldm ve Hisartepedeki Nizami Bey camisinde mola vereyim dedim.

Ve Gemlik Sahiline iniş

Fener olan yerde Uludağ Üniversitesi Gemlik yerleşkesi var ve Bursa Yolu ve oradaki Beldede HisarTepe

Ve eve dönüş sonrasında temizlik vs . . .

Dediğim gibi ilk tecrübem, herşeyde eksiğim olabilir ama Niyetim kusursuzdu Teşekkürler, Bu arada Gemlikte kendime ardkş arıyorum. Saygılar

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bisikletin hayırlı olsun, umarım memnun kalırsın :) İlk fotoğrafa baktım da az buz bir rampa değilmiş, yorulman normal :) Eminim iniş çok keyifli olmuştur.

3. Özcan Çömez

Özcan Çömez Aktif Üye

Seviye:
    Birde ilk olduğu için süper yoruldum. birde hırs yapıyorm çıkmak için ama cıkamıyorum arkadan arabalara rezil olmicam diye 5 litre ter döktüm :D Ayrıca iniş süperdi arkadan Hyundai vardı ilk inerken gördm sonra gözden kayboldu :D Yaklaşık 7km felan sürdüm.

4. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    daha 2 gün önce tanışma mesajına cevap yazdığımı hatırladım. eski bisikletini toplamaktan bahsediyordun:) şimdi yeni bisiklet almışsın turlarına da başlamışsın. azim diye buna denir valla helal olsun:):)

güzel bir tur yapmışsın. ilk turları bence uzun hafif rampalı yollarda denersen akşamları kol ve bacakların fazla ağrımamış olur. direk bu güzel rampa bayağı yorar insanı.

bisikletin hayırlı olsun bu arada. bi ara istanbula da bekleriz bu hızla bi haftaya gelirsin:D

Özcan Çömez bunu beğendi.
  5. Çağatay Çağlar

Çağatay Çağlar Forum Demirbaşı

Seviye:
    İlk turun hayırlı olsun, nice turlara :)

Özcan Çömez bunu beğendi.
  6. serhat dura

serhat dura Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ilk tur için hemen yemek sonrası böyle bir rampa seçmeni doğru bulmasamda cesaretine hayran oldum.. mudanya'ya beklerim..

7. Özcan Çömez

Özcan Çömez Aktif Üye

Seviye:
    Yorumlar için teşekkürler. her bir oyurm bir bilgi ve dolayısıyla tecrübe oluyor benim için. dikkate alıcam. İstanbul işi zor hocam :) malum 6 gün çalışıyorm sadece pazarım var. nasip kısmet diyelim :) mudanyaya gelirim inş. :)