Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Gelistirilmis kron xc500

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Can YILDIZ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Can YILDIZ

Can YILDIZ Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    kron xc500 bisikletimi yol bisikletine geçmek için satıyorum . Kesinlikle hiçbir kusuru yoktur.Orta ve giriş seviyesi için ideal bir bisiklettir. Özellikle zoom maşadan kurtarılmış olduğu için Kron'u bilen bisikletseverler bana teşekkür edecektir.Maşanın disk fren istemesi sebebiyle orjinali V fren olan bisikletin ön ve arka göbekleri disk fren uyumlu göbeklerle değiştirilmiş ve öne mekanik disk fren takılmıştır.Yani bisiklet hidrolik disk frene uyumludur ,ben gerek görmediğim ve kaynak ayıramadığım için takmadım.Mevcut geliştirmeler aşağıda sıralanmıştır.Pro elcik ve göbekleri tam olarak modelini bilmediğim için aşağıda gösteremedim.Özellikle elcikler eldivensiz kullandığınızda bile hiçbir ağrı oluşturmaz, çok yumuşak ve rahattır.Kalan parçalar orjinal Kron Xc500'e aittir. Yol bisikleti veya daha yüksek model dağ bisikletiyle takas olabilir.Özellikle yol bisikleti tercihimdir. Elektronik cihazlarla da takas düşünülebilir. En iyi şekilde paketlenip istenilen kargo firması ile gönderilecektir.Alıcının isteği durumunda ve fiyat farkını karşılaması şartı ile 6&12 taksit açılabilir. Mali sıkıntım olmadığı için fiyatta pek bir oynama düşünmüyorum. Her türlü öneri ve fikir alışverişi için özel mesaj ile veya telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İstediğim fiyat 900 TL dir ;teşekkürler saygılar.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...gelistirilmis-bakamadan-gecme-142754100/detay

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.