Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geleneksel hafta içi yayla gezimiz 18/04/2007

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında H.Can DEMİREL tarafından paylaşıldı.

1. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Değerli arkadaşlarım hafta içerisinde genelde çarşamba günleri saat 18:00'de toparlanıp hafta sonu yapacağımız uzun soluklu gezilerimize hazırlık olması için gezilere başladık.Geçen hafta yaptığımız gezimizi sizlerle paylaşmak istedim...

2. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kadro süper, Keyif Oturağına gitmişsiniz galiba, açılmış mı? Ben en son baktığımda kapalıydı. Bir gün beraber gezelim şu Yayla Yollarını...
    Paylaşım için teşekkürler...

3. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Fırat bir çarşamba gel sende katıl geleneksel hafta içi gezilerimize.Keyf oturağı yeniden restore edilerek halkın hizmetine açıldı:in: Görüşmek üzere...

4. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Çok güzel bir antrenman gezisi olmuş Can Abi. Muğla Bisiklet Platformu çok iyi çalışıyor anlaşıldığı üzre. Hafta içi hafta sonu boş durmak yok. Sürekli yeni organizasyonlar sizi bekliyor. Birlikte pedallamak dileği ile..

Sevgiler...

5. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Evet Serkan güzel havaları değerlendirmek istiyoruz.O gün hava güneşliydi ancak keskin bir rüzgarda vardı.Baharın gelmesiyle birlikte grubumuz yavaş yavaş toplanmaya başladı.

6. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Ne güzel yerlere gitmişsiniz öyle.

Antrenmanlara başlandığına göre ufukta uzun soluklu turlar yatıyor demektir!

Paylaşımınız için teşekkürler...

7. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Kevser güzel dileklerin için teşekkür ederim.Tarih tam kesinleşmedi ancak linkteki proğramımıza bakmanı isterim.Kayseri,Konya,Antalya ve İstanbul'dan sonra bizde mutlaka gezimize bekleriz...:in:

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=10974

8. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Ay inşallah Can Abi. Biz de çok istiyoruz oraya gelmeyi. Bizimkilerin gözünü en çok korkutan şey yol uzunluğundan dolayı otobüste geçirilecek zaman dilimi. Ben de bu konuda rahats bir kişiliğim ama böyle bir organizasyon için tüm sıkıntılara değer diye düşünüyorum. Linkteki org.na fikrimi yazdım ve bir kaç soru sordum... Eğer bu güzel projeye biz de eşlik edebilirsek çok mutlu oluruz. Nasip olmazsa başka bir haftasonu yanınıza geliriz artıkım napalım... ;)

9. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Kevs yol hiç sorun değil.:D:D:D Benden biliyorum... Uyuyorsunuz sürekli...
    Gitmek için zamanınız ve bütçeniz olsun yeter. Gerisini düşünmeyin. Yol nasıl olsa biter..:D

Sevgiler...

10. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Kevser gece Muğla'ya 21:30'da otobüsler var sabah saat 07:00 de Muğla'da olursunuz.Serkan'ın dediği gibi yol rahat uyku modunda gelirsiniz...

acartaylan bunu beğendi.
  11. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Aslında haklısın be Serkan. Sen bizim için taa Erzincan'dan kalkıp 11 saat buraya gelebildiysen biz de pekala Muğla'ya gidebiliriz. Gidicez de Allah kısmet ederse... Hayırlısı olsun bakalım...

Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  12. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Can'cım merhaba

Süper bir organizasyon yapmışsınız. Ne kadar güzel hafta içi buluşup, hafta sonu için yapacaklarınızı ayarlamanız. Çok güzel geziler çıkarıyorsunuz.
    İnan sizlerle beraber pedallamak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
    İnşallah kısmet olurda bizlerde önümüzdeki ay yapmayı düşündüğünüz gezinize gelebilelim.
    Hatta Kevseri de hazır burda görmüşken, Kevsere de ben de bir çağrı yapayım. Hadi Kevsercim sizlerde organize olun atlayın gelin Muğladaki geziye. Sizlerinde geleceğini öğrenirsek belki Antalya da da bir kıpırdanma olur gelecekler açısından.

Paylaşım için çok teşekkür ediyorum Can. Geziye katılan tüm arkadaşlarada sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.
    Hoşçakalın.

13. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Ender Abi biz de çok isteriz hem Muğla'daki bisikletçilerle tanışmayı hem de sizinle birlikte yeniden pedallamayı. Eğer Haziran'ın 1. veya 2. haftasonuna denk getirebilirsek bizden katılım çok olur diye düşünüyorum. Katılım çok olmasa bile yanıma en az bir kişi bulduğumda soluğu sizin yanınızda alırım... :D

14. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    slm can bey,

bu eğer antreman gezisi ise, ben hep antreman yapıyorum:):):) gayet tur gibi duran bu pozlara bakınca kendimden şüphe ettim:)

ama yeniden başlamanız ve güzel geziniz süper sahiden. tüm katılımcıları kutluyorum:):):)

sevgiler...

15. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Banu hanım güzel dilekleriniz için teşekkür ederim:) Lütfen kendinizden şüphe etmeyiniz.Bizlerde sizlerin güzel gezilerinizi bekliyoruz...