Geleneksel bisikletforum toplagel kampanyası -2.bölüm- yol bisikleti toplayalım mı?

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
beni çok zengin biri sanmayın sakın. ücretli çalışan biriyim. bordro mahkumu denenlerdenim. bu fikir, misal zaten sıfır ücreti 50 lira olan bir ürünü, ikinci elde satmak için uğraşmanın, fazladan iş gücü ve zaman kaybı olduğunu farkettim. ben de öğrenci oldum, ben de harçlık aldım. benim de işsiz kaldığım zamanlar oldu. orta1 ile lise 2 arasında bisikletim de yoktu. normalde depresif bir insanım. mutlu olmak benim için epey zor. bunun çözümü için uğraşıyorum. ancak, yardım etmek ve paylaşmanın insanları mutlu ettiğini gördüm. mutlu olan insanlarla bir arada olduğumda mutlu olduğumu. bu çalışma bana çok cömert, çok paylaşımcı, çok düşünceli, çok dürüst insanları tanıma fırsatı verdi. geciktikçe bisikletlerin tamalanması ben epey huzursuz oldum. hani eksik parçalara ulaşmak için bazısını cebimden karşılamaya bile çalıştım. misal 28" bir tur kadrosunu istanbul, izmir ve ankarada bulamadım. bir ara, bir 28" bisiklet alıp, elen parçaları bu alacağım bisikletin kadrosuna takmayı bile düşündüm çözüm olarak ama sıfır kadro haberi eskişehirden geldi ve o kadroyu alabildim. bu konuya değerli zamanlarını ayıran, paylaşmayı seven herkese (bu yazıyı okumak bile bir zamanı paylaşmaktır) çok teşekkür ederim. iyi ki varsınız.

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Elimizde kalan fazla malzemelerden cillop gibi Tiagra arka aktarıcı, forum üyesi, üniversite öğrencisi gibi desteği gerektiren ayrıca bu sene yaşanan talihsiz kazalar sebebiyle kırdığı ikinci aktarıcısı yüzünden hayatından bezen pedalı kuvvetli :) bir kardeşimize postalanmıştır.Güle güle kullanması dileği ile....