gelen varmı???

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
merhaba arkadaşlar.haftasonu yapacağım izmir-yenifoça turuna gelmek isteyen arkadaşlarım bana ulaşırlarsa sevinirim.0554 487 16 46.beni yalnız bırakmayın

Scudo

diciotto

Üye
Tepki
26
İyi günler acaba tur hakkında detayları yazmanız mümkün mü ben katılmak istiyorum ama mesafeyi güzergahı bilmeden de söz vermek istemiyorum

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
@diciotto

güzergahımız,menemen yolu üzerinden olup yeni foça içindeki çakmaklı yada gencelli mevkiinedir.(hangi taraf uygun olursa artık).toplam katedeceğimiz mesafe ortalama 65 km dir.yolda pek yokuş olmayıp genelde düzdür.bir gece kalınıp ertesi gün tekrar ,izmire dönülecektir.

Ercüment Özyurt

Daimi Üye
Tepki
387
C.tesi sabahı Bergama'ya giden arkadaşlar var, Karşı Bisiklet organizasyonu, forumda görmüşsünüzdür :) Yol ayrımına kadar onlarla gidebilirsiniz ;) Sadece bir fikir :rolleyes:

semdekor

Daimi Üye
Tepki
312
Hatta bu haftalık siz de bizimle bergamaya gelip foça turunu 1 hafta sonraya erteleyebilirsiniz. turla ilgili bilgi imza kısmımdaki adreste var. kalabalık olmak istiyoruz. bisiklet severler olarak bu tarz konulara da dikkat çekmek istiyoruz. hem kültürümüze saygı hem eğlence dolu bir tur olacak. gelirseniz çok seviniriz.

• Beğen
Tepkiler: Ercüment Özyurt

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
öncelikle Ercüment abiye cvp olarak; abi özel msj yazamıyorum(malum 50msj). bahsettiğin tura gelmek isterim ancak 8:30da başlıcak ve epeyce sürecek turda sıcak sorununu nasıl hallediyonuz? ben henüz kaskta almadım bisikleti yeni aldım malum.2.si ben buradan ilt bilgilerimi paylaşıyım dileyen irtibat kurabilir.hatta foça turunada katılmak isterim benim için yol mesafe güzergah önemli değil okadarda sıcaktan çekiniyorum.geçen gün yaklaşık 2 saatlik dağ gezisi yaptım tekbaşıma 9.30da geri dönmeme rağmen sıcak bunalttı. Adil DERİCİ 0505-6056726 vempire333@hotmail.com Ayrancılar.

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
arkadaşlar geçen gün ani bir kararla ihtiyaçtan bisikletimi satmak zounda kaldım.bisiklet binmeye uzun bir süre ara vereceğim..:(