Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gel Gidelim Gözne'ye Turu (Mersin)

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Feyyaz Alaçam tarafından paylaşıldı.

1. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaslar...
    Sevgi Topluluğu olarak, 17 Ocak tarihinde Mersin'in en güzel yaylalarından Gözne'ye bir tur yaptık.Cok eglenceli bir o kadar da zor gecen turun yazı ve fotografları için
    http://www.feyyazalacam.com/gel-gidelim/
    fotografları buraya yüklemek isterdim ama o kadar vaktim yok.Diger turda görüşmek üzere.Tura katılan Sevgi Toplulugu üyeleri;

Agit Salman
    Erçe Öner
    Eren Orcan Boz
    Halil İbrahim Aşan
    Mahmut Sert
    Murat Başaranoğlu
    Tolga Demir
    Uğur Göksu
    Yusuf Şahin' e teşekkür ederim...
    Sevgiyle kalın...

2. Enis Özer

Enis Özer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Feyyaz gezinin mükemmel olmuş keşke Mersin'de olabilsemde katılabilsem çok özledim o ortamı... Ama malum üniversite bırakamıyoruz ki... Neyse Şubatta ordayım umarım yine öyle bir gezi yaparsınızda bu sefer bende katılırım :)

3. Feyyaz Alaçam

Seviye:
    Sevgili Enis...
    Biliyorsun Sevgi Toplulugu olarak ayda 2 bisiklet turu, 3 sanatsal etkinlik gercekleştiriyoruz.Muhakkak denk getiririz.Hem üniverstede okuyan bi kaç üyemizde var.Güzel şeyler olucak... Hele bi gel bakalım...
    Sevgiyle...

Enis Özer bunu beğendi.
  4. cihan aksoy

cihan aksoy Kıdemli Üye

Seviye:
    Sevgili Feyyaz ,Gözne hakkında bilgileri daha önce gene senin web sitende ''Gitmeli ''başlığında ''Yaşanılası yerdir Gözne ''anlatımınla öğrenmiştim.Mersin'e 25 km.mesafede dediğin bu cenneti o kadar merak ediyorum ki önümüzdeki yol planlarımın başında geliyor. Fotoğraflar yemyeşil ve rüya gibi bir yer olduğunu gösteriyor. Kalesi,kitap okuyanlar ,Ahmet Çerçi ve Milfak amca'lar... Herşey çok güzel yalnız çadırımı o uçurum kenarına kurmayabilirim :in: Bu güzel tura katılan tüm arkadaşlara teşekkürler sevgiler.

5. eline sağlık adamım birde benim düşüş fotolarımı koymasaydın daha iyi olacakmış ama neyse:D:D çok güzel bir yurdu bu hafta sonuda yapalım diyorum bu sefer daha kapsamlı bişiler olsun ben freeride bisikletimide getirceem düşmemek için:in:

6. Feyyaz Alaçam

Seviye:
    Sevgili Dostum Cihan...
    11 yaşında tek başıma çadır kurmaya başladıgım yerdir Gözne.O kadar güzel insanları var ki... Gözne Belediyesi Sponsorlugunda bi fotograf sergisi açma teklifi geldi Belediye başkanından.Her açıdan harika biyerdir... Gelmeni cok isterim, ister çadır ister ev.Yaz ya da kış fark etmez, Mersin'de olayım yeter ;) En kısa zamanda görüşmek üzere...
    Sevgiyle...

cihan aksoy bunu beğendi.