gecırdıyım rahatsızlıktan dolayı aranızda yokum

adiga_

Üye
Tepki
5
arkadaslar yakalndıgım Varikosel hastalıgından dolayı uzun bı sure aranızda olamıyacagım cok uzgunum ama netten takıp edıcem herkeze ıyı pedallamalar yaklasık 6 ay sonra yanınızdayım

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Adiga_ geçmiş olsun.
Bir arkadaşım da aynı hastalığa yakalanmıştı. Ancak atlattı çok şükür.
Sana da acil şifalar dilerim.

adiga_

Üye
Tepki
5
herkeze tsk. edrım sımdılık sadece bısıkletıme bınmeden balkonda ole yaglamak fan ole urasacam ama dondugmde onu dondugume pişman edecem :D

güray

Daimi Üye
Tepki
84
@adiga_

geçmiş olsun.bu arada zavallı bisiklet neler çekicek kimbilir.:D

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
geçmiş olsun kardeşim.. iyi beslen iyi korun.. dikkat et kendine..

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
geçmiş olsun... 6 ay sooraaa..çok daha iyi bi şekilde bisikletinin üstünde olman dilegiyle:)

adiga_

Üye
Tepki
5
hastalık yumurtalıklarla ılgılı pıs kanı tasıyan damarların genıslemesı sonucu oluyor damar genısleyıncede pıs kan palbe gıtmıyo ve temızlenemıyo o bulgedekı kanda pıs kalıyo ve spermler ölüyo :( tsk. ederim

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
ameliyat öncesi sperm sayısı yaptırmayı unutmayın derim. bir de sonrasındaki sayımla karşılaştırmasını yapın. bakalım ne olacak. umarım iyi geçer.

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşirsin...

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
acil şifalar çok çok geçmiş olsun

adiga_

Üye
Tepki
5
Herkeze ılgısınden dolayı tsk. ederım.... Bugun gece saat 00:30 da Eskişehir'e amelıyat olmak ıcın gıdıyorum ama amelıyatım haftaya olack doktorların dedıgıne gore tammamen iyileşip bısıklet surmuye baslamam 6 aymıs spor sınıfı orencısı olmama ramen spor derslerıne de katılamıyacagım :( ...bana cok uzun bır sure gelıyo ama sonunda donebılecegımı bıldıgım ıcın cok mutluyum evde oturmaktanda patlıyorum cok sıkıcııı :(

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Ersin'cim merhaba

Şimdi gördüm, çok üzüldüm. Şimdiden geçmiş olsun diyorum.
Ya bu hastalık nerden çıktı, sakın şu kış günü avatarında resmi olan, olaymı tetikledi. Soğuk sular içinde yarı belinize kadar bisikletle girmişsiniz sulara, acaba bu girişmi tetikledi ki, hastalığı.
Şimdiden geçmiş olsun diyorum. En kısa zamanda iyilik haberlerini bekliyorum. Geçen msn de hiç bir şey söylemedin.

Sevgi ve selamlarımla.