Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gece ışıkları yanmayan ve yolları sulanan maltepe

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında no haşhaş no vitamin tarafından paylaşıldı.

1. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    dün gece narcityden e5 çıkışından sahile inerken şağ şeritte beni suladı o fiskiyelerden biri. bir de yolun ışıkları yanmıyordu. motorsiklet olsaydı hızlı kayıp düşmüştü. bisikletle son anda fren yaptım fazla da hızlı değildim yalnız rampa aşağı zor frenledim. gece de sulanıyor çiçekler yerine yollar ve ışıklarda yanmıyor kapkaranlık yol.

hem kapkaranlık yol hem de çiçekler yerine orta şeride kadar yolları sulayan fiskiyeler e5 köprü maltepe sahile inişe dikkat edin özellikle akşamları ben 50 60 arası e5 kavşaktan dönüp maltepe sahile iniyordum.

Arkamdan da arabalar geliyor bır kaysa tekerler dırek arkadakı arabanın altında kalırdım ışıklandırmam sayesınde son anda fark ettım fıskıyeler zaten gozluğu kaskı ıslattı yavaş yavaş frenledım. arkamdan gelen motosıklet bıle yurume hızında geçebıldı o yoldan...

maltepe e5 kopruden sahıle iniş ilk ışıklara gelmeden yollar sulanıyor akşamları ve ışıklar yanmıyor...

yol boştu yalnız kaskın ve gözlüğüm fiskiyeden gelen sudan önümü göremedim. yolda ıslaktı motosikletli hızlı birinin ölmesi için mi yapıyorlar ben hızlı inseydim arkamdan gelen arabalardan biri kayıp düşseydim o fiskiyeleri yola tutan belediye sorumlu olacakmıydı ayrıca gece ışıkları kapatanlar kim ?

onurdemir bunu beğendi.
  2. Antecurs

Antecurs the dark side is always with you

Adı:
    Halil TAŞ
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bu yıllardır böyle malesef. Yaz gelince özellikle motosiklet kullanıcılarının başına beladır o sulama garabeti. Olmuyor, düzelmiyor.

3. mehmet ulaş

mehmet ulaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Belediyemiz sağolsun.