Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GCN - How To Choose Your Next Bike Videosunun Bir Kısmı Hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Osman Tuğrul tarafından paylaşıldı.

1. Osman Tuğrul

Osman Tuğrul Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba, GCN's Road Bike Buyers Guide - How To Choose Your Next Bike adlı videosun da 2.25 ile 4.12 dakikaları arasında Endurance yol bisiklet hakkında bilgi veriyor, üst düzey ingilizcem yok malesef, az çok anladım rahatlık hakkında konuşuyor fakat ingiliz aksanı olunca kelimeleri yutuyor gibi geliyor bana tam anlayamıyorum, rahatlık, ve örnek vererek konuşuyor fakat teknik olarak ne anlatıyor o kısımları anlayamadım. İngilizce olarak anlayan bir kişi bana özet geçerek yazabilir mi? Çok müteşekkir olurum.

Aero bike ve Lightweight bike hakkında da bilgi veriyor. Onlar hakkında yazmak istediğinizi de buraya yazarak bilgiyi paylaştırmış olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

Örümböcük bunu beğendi.
  2. alper52

alper52 Kıdemli Üye

Adı:
    Alper
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    images (1).jpg
    :)

Osman Tuğrul ve Yusuf !!WOW!! bunu beğendi.
  3. NKurtuldu

NKurtuldu delann

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Video da altyazı mevcut hocam. Yardımcı olacaktır.

Osman Tuğrul bunu beğendi.
  4. Ozan k.

Ozan k. Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Dün izledim, aklımda kaldiginca söyleyeyim .
    Endurance bike konforlu (vibrasyon vs) ve gidon yukarida oldugu icin rahat diyor. Daha dayanikli malzemeler kullanildigindan genellikle hafif bisikletlerden biraz daha ağır olur diyor.
    Viraja hafif bisikletle ayni hizda girseniz de hagif bisiklet daha dar dingil mesafesi daha dik gidon açısıyla virajlarda daha keskin, vevik ve zevkli olur diyor.

Uzun saatler bisiklete.biniyorsaniz, cok esnek degilseniz, konfor atiyorsaniz endurance alin diyor.

Yokus cikiyorsaniz, hafif ve vevik bisiklet seviyorsaniz hafif bisiklet alin diyor.

Sık sık yokuş cikmiyorsaniz, esnekseniz rijit bisiklet arıyorsanız aero bisiklet alin diyor. Cunku aero bisikletler daha agir ve rijit olsa da cok yokuslu olmayan.parkurda en hizlisi aero bisiklettir. Ustelik ikinci jenerasyon aero bisikletlerin konforu da o kadar kötü değil diyor.

Osman Tuğrul ve şamilkafkas bunu beğendi.